Nisan 2020'de en ucuz Oculus Rift fiyatları ve Oculus Quest satışları

En iyi ve en ucuz Oculus Rift fiyatları için buradasınız, ancak şehirde taşınabilir ve neredeyse eşit derecede güçlü Oculus Quest şeklinde yeni bir Oculus olduğunu biliyor muydunuz? 2019 cihazı, Rift'in 2016'da piyasaya sürülmesinden bu yana birçok VR umutlu ile karşı karşıya olan sorunu çözdü; bir oyun PC teçhizatının masrafını desteklemek için. Oculus Rift hala piyasadaki en yüksek güçlü cihaz olsa da, Quest şeklinde aynı fiyata taşınabilir, kablosuz bir model alabilirsiniz.

Amiral gemisi Oculus Rift kulaklıklı mikrofon seti 2019'dan beri yenilenmiş ve Oculus Rift S olarak yeniden adlandırılmıştır. Dünya standartlarında teknoloji ile desteklenmektedir, büyüyen bir oyun ve uygulama kütüphanesine sahiptir ve şimdi en ucuz fiyata alabilirsiniz. Çünkü Oculus Rift fiyatı bir süre daha kalıcı olarak düşürüldü. Şimdi her zaman sevdiğimiz birkaç yüz not biriktiriyorsunuz.

Daha ucuz bir çözüm arıyorsanız Oculus Go, bir VR kulaklıkta en iyi fiyatlardan bazılarını sunar. Daha amiral oyun oyunlarına erişiminiz olmayacak ve burada sunulan özellikler daha beefier makinelere göre çok daha mütevazı olsa da, düşük bir fiyatla ayak parmağınızı sanal sulara batırmak istiyorsanız Go mükemmeldir.

Oculus Rift fiyatları

Oculus Rift satış fiyatı ararken, her zaman en son Rift S versiyonuna baktığınızdan emin olmalısınız. Yeni Oculus Rift S, Mart 2019'da piyasaya sürüldü ve mağaza raflarındaki orijinal 2016 Rift'in yerini aldı. Daha iyi ses çözümleriyle daha hafif, daha rahat bir genel deneyim ve ekran kapısı etkisini azaltmak için geliştirilmiş bir ekran sunar. Adın sonunda bu S'yi arayarak en son modeli satın aldığınızdan emin olun, orijinal Rift cihazını satın almaya çalışırken bir fiyat artışı bile görebilirsiniz, ancak hala az sayıda vahşi doğada kalıyor.

Oculus Rift S, hepimizin tanıdığı standart PC destekli sanal gerçeklik kulaklığıdır. Kablolu bir cihaz olarak kalır, bu da kutunun dışında sunulan ekstra kablo uzunluğu için serbest hareketinizi engelleyebilir. Kulaklıklı mikrofon setinin kendisindeki yeni harici kameraların izleme izniyle, kendinizi de parmağınızı stubbing lambasının üzerinde tökezlemezsiniz.

Zorlu takip prosedürlerinin ve hassas sensör konumlandırmasının tamamen kaldırılmasıyla Rift S'nin kurulumu ve kullanımı artık çok kolay. Ayrıca, Oculus Store'da bulunan tüm amiral gemisi VR oyunlarıyla, keşfedilecek hiçbir zaman sanal dünyalar tükenmeyecek.

Oculus Rift S'yi tam özellikli olarak çalıştırmak için özel bir oyun PC'sine ihtiyacınız olabilir, bu nedenle minimum ve gerekli özellikler Oculus tarafından önerildiği gibi.

PC oyun kurulumunuzu daha da yükseltmek mi istiyorsunuz? Bizim göz atın son SSD fırsatları bir Rift'e bağlamadan önce PC'nize hız artışı sağlamak için. Veya daha hızlı bir CPU'ya geçmek istiyorsanız, en iyi işlemci satış bu ay rastladık.

ucuz oculus fiyatları satış ve fiyatları

(Resim kredisi: Oculus)

Oculus Quest fiyatları

Oculus Quest fiyatı genellikle Rift S'nin fiyatıyla eşleşiyor ve yine de en son Oculus kulaklık, ek taşınabilirlik ve sınır izleme özellikleriyle amiral gemisi cihazına neredeyse paralel bir deneyim sunuyor. Bilgisayarı desteklemek için büyük harcama yapmadan yüksek kaliteli bir VR deneyimi istiyorsanız, Görev sizin için.

Hangi kulaklığın kağıt üzerinde daha iyi göründüğü çok ileri ve geri çevreler var. Quest'in 2560×1440 çözünürlüğü Rift S'den daha iyi olsa da, daha düşük yenileme hızı daha dikkatli gözlerin düşmesine neden olabilir. Rift, menzili oyun PC'lerinin en üstüne bağlanırsa Quest'i gölgede bırakabilir, ancak emrinde bunlardan birine sahip değilseniz Oculus Quest, sizi düşünmenizi sağlamak için oldukça iyi bir iş çıkarır.

Oculus Quest, nerede olursanız olun sanal gerçeklik dünyası açar. Hepsi bir arada birim, Go'nun ve oyun kütüphanesinin taşınabilirlik avantajlarından ve Rift S'nin izleme özelliklerinden yararlanır ve bunu bir OLED ekran ve Snapdragon 835 işlemcide sunar. Bununla birlikte, yanınızda bir şarj cihazı getirdiğinizden emin olun – Quest'in iki saatlik pil ömrü, oyun oturumları sırasında alabileceği gücü yansıtır.

Oculus Quest'unuzu SteamVR uyumlu oyunlarla kullanmak istiyorsanız, akış geçici çözümleri var, ancak bunlar resmi olarak desteklenmiyor. Oculus Quest, Oculus Rift S ile aynı şekilde Steam kütüphanenizle yerel olarak çalışmaz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*