Nisan 2020'de en ucuz Xbox One oyun kumandası fiyatları ve fiyatları

Ucuz Xbox One oyun kumandası fiyatlarını bulmak çok kolay değil. Bunun nedeni, perakendecilerin Xbox denetleyici fırsatlarının fiyatını nadiren düşürmesi ve alışveriş yapanların çoğu zaman tam fiyat ödemesini bırakmasıdır. Bununla birlikte, çevrimiçi olarak rekabetçi fiyatlar bulabilirsiniz ve burada devreye giriyoruz. Xbox One denetleyicilerinde en iyi fiyatları bulmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Mesele şu: konsol anlaşmaları harika ve çoğu zaman büyük tasarruflarla geliyor, ancak özellikle ikinci bir denetleyicide paketlenen bir paket satın almazsanız, Xbox One'ınız yalnızca biriyle birlikte gelir. Neden böyle? Bunun ana nedeni, bu şekilde daha ucuz olması, ancak yine de üreticinin size bir tür anlaşma yapması gibi görünüyor.

Ancak kısaldığınız için, bir denetleyici ikinci bir tane olmadan gitmeniz gerektiği anlamına gelmez – başka bir tane olmadan yerel çok oyunculu bir oyunu nasıl oynarsınız? Bu nedenle ikinci bir kontrolör çok önemli bir pikaptır. Şimdi Xbox One fırsatlarının neler olduğunu görelim.

En ucuz Xbox One oyun kumandası fiyatları

Gökkuşağının tüm renklerinde Xbox One oyun kumandaları!

Siyah ve beyaz ekstra gamepadler için en popüler seçenek olsa da, tek seçenek onlar değil. Aslında, konsolunuza gerçekten bir renk sıçraması eklemek istiyorsanız, bunu yapmak için çok sayıda düzgün denetleyici renk şeması vardır.

İnceleme rahatlığınız için bunları aşağıda listeledik.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*