Nisan 2020'deki en iyi Üç mobil fırsat

Three Mobile her şeyden önce büyük veri planlarıyla tanınır. İster 100GB seçeneği ister sınırsız veri planı olsun, Three Mobile anlaşmaları oyuncular, flamalar ve veri sınırlarını test edenler için sözleşmeler sunmaya devam ediyor.

Çok yakın zamana kadar, Üç, sınırsız veri için gidilecek yer olarak kabul edilmedi ve her taraftan artan rekabete rağmen, veri planınızda tam bir kapak eksikliği için gidilecek en iyi yerlerden biri olmaya devam ediyor.

Bununla birlikte, bu rekabet artışıyla başa çıkmaya yardımcı olmak için yeni bir Üç Mobil anlaşması seti eklendi – 100GB veri planları. Piyasaya sürülmesinden bu yana, bu planlar hızla devasa bir telefon yelpazesinde listelerimizin en üstünde yer aldı.

İPhone 11, Huawei P30 Pro, Google Pixel 4 – liste uzayıp gidiyor. Three Mobile sözleşmesini düşünen herkes için, 100 GB'lık bir planı veya sınırsız bir şeyi takip etmek gitmek için bir yol olacaktır.

Ama şimdi yakalama zamanı. Ucuz Three Mobile fırsatlarını mı arıyorsunuz? Mücadele edebilirsiniz. Üç büyük veri alanı çivilenmiş olsa da, düşük veri ucuz planları tamamen eksiktir, küçük fiyat artışı için her zaman daha büyük planlardan birini öneriyoruz.

Three Mobile fırsatlarının neler olduğunu görmeye hazır mısınız? Bir dizi cihaz, perakendeci ve fiyat noktasında en iyi planları görmek için sayfayı aşağı kaydırın.

Fiyat karşılaştırma tablosu

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*