NordPass'ın sınırlı süreli satışı, en son teknolojiyle öne çıkmanızı sağlayacak

Parolanızı unuttuğunuz ve başarısız girişimler nedeniyle sınırınızı aştığınız için hesaplarınız dışında bir gün daha geçirdiğinizi fark ettiniz mi? NordPass'e yatırım yaptığınızda, o ne yazık ki bitmek bilmeyen günlere veda etmeye hazırlanabilirsiniz.

NordPass — NordVPN'in arkasındaki ekip — kullanıcıların parolalarını güvenli ve güvenli bir şekilde içe aktarmalarına ve bunlara web panoları, masaüstü veya mobil uygulamalar aracılığıyla erişmelerine olanak tanıyan modern, kullanımı kolay yardımdır. NordPass ile bir flaş satışı asla kaçırmayacaksınız veya Spotify hesabınızı bir daha sıfırlamanız gerekmeyecek. Ama nasıl? Basit.

Siber güvenlik uzmanları tarafından tasarlanan ve dünya çapında milyonlarca insanın zaten güvendiği bu parola yöneticisi, parolanızı korumak için en son teknolojiyi kullanır. Burada, verileriniz yalnızca sizin görüntüleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz bir şekilde stratejik olarak güvenlidir ve güvenlik özelliği önceden bir üçüncü taraf tarafından denetlenmiş ve doğrulanmıştır. Ayrıca, NordPass'a kaydolduğunuzda, karmaşık veya zor kurulum talimatları yoktur.

Sorunsuz konsept, yeni bir web sitesine her giriş yaptığınızda şifrenizi kaydetmenizi ister ve daha sonra kullanmak üzere hatırlayacaktır. Bu şekilde: hiçbir zaman manuel olarak herhangi bir şey girmenize gerek kalmayacak – sadece "kaydet" düğmesine basın ve buradan itibaren devam edebilirsiniz. Kaç parola kaydedebileceğiniz konusunda depolama sınırı olmadığından, her zamanki gibi kullanışlıdır!

Bu, aynı sitede bir dahaki sefere oturum açtığınızda, otomatik doldurma düğmesi otomatik olarak ve güvenli bir şekilde oturum açacağınız anlamına gelir. Ayrıca, en iyi kısmı: NordPass tüm cihaz ve tarayıcılarla da senkronize olacaktır. Birden fazla tablet, telefon veya tablet olsun, NordPass tüm önemli notlara ve şifrelere erişmenize izin verecektir. Kullanıcılar, her zaman, her yerde erişilebilirlik sahibi olacaklar. pencereler, Mac os işletim sistemi, Linux, Android, ve iOS.

(Resim kredisi: NordPass)

Daha fazlasını arayanlar için daha uygun mu? NordPass sunmaya devam ediyor. NordPass, bunun sadece korumak isteyebileceğiniz şifreler olmayabileceğini anlar, bu yüzden Güvenli Notlar oluşturdular – burada Wi-Fi kodunuz, alarm sistemi kodunuz veya evlilik yıldönümünüz gibi şeyleri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. . Ve yerleşik bir OCR tarayıcısıyla? Hiçbir zaman cevapsız sayıları veya harfleri yeniden yazmanız veya düzeltmeniz gerekmeyecek: bu şifre yöneticisi ilk günden çok daha fazlasını yapıyor.

Ayrıca, Veri İhlal Tarayıcısı, herhangi bir ihlal veya korkunuz olduğunda (veya ne zaman) kapsamlı süreçleri sayesinde endişesiz yaşamanızı sağlar. NordPass derhal müdahale eder ve müdahale eder, ihlalin olup olmadığını, hangi bilgilerin ele geçirildiğini belirlemek için fazla mesai yapar ve gerekirse şifrenin derhal değiştirilmesini önerir.

Aynı durum kredi kartı bilgileri ve olası ihlaller söz konusu olduğunda da geçerlidir. NordPass, herhangi bir şüpheli etkinliği derhal arar ve banka bakiyenizi kontrol etmenizi ve anında bankanızla iletişime geçmenizi önerir. Bu özellik, günlük işlerle meşgulken değerli bilgilerine fazladan göz atması gereken herkes için harikadır.

Ayrıca, NordPass etkilemeye devam ediyor çünkü sınırlı bir süre için tüm bu avantajlardan indirimli fiyatla yararlanabilirsiniz. Şu andan itibaren 29 Haziran'a kadar NordPass, Premium Planında% 70 indirim sunuyor. Doğru: yarıdan fazla indirim – yani, yalnızca hesaplarınızdan kilitlendiğinizde günü kurtarmakla kalmayacak, aynı zamanda bunu sağlamak için neredeyse hiçbir şey ödemeyeceksiniz.

Peki burada ne bekliyorsunuz? Koşun, en yakın bilgisayara gitmeyin ve NordPass premium planı bugün.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*