NordVPN'in bu harika VPN fırsatını kaçırmayın – bir yıla kadar ekstra ücretsiz

Çikolata kutlamalarını ve tavşanları unutun, Paskalya kutlaması için NordVPN üç yıllık planında% 70'lik bir indirime sahiptir. Ancak hepsi bu değil, bunun da ötesinde, VPN sağlayıcı size hizmet için ekstra bir ay veya yıl ÜCRETSİZ kazanın!

Bunlardan sadece bir tanesini alabiliyor olmanıza ve sonuçta şansınıza bağlı olmasına rağmen, tüm sahiplerinize sahip olma fikrine gerçekten tartışamazsınız. VPN ekstra bir ücret ödemeden ekstra 12 ay boyunca ihtiyaç duyulan Ve dediğimizde herşey VPN ihtiyaçlarınız, gerçekten demek istiyoruz. Ne kadar iyi derecelendirdiğimizi öğrenmek için bu makaleyi aşağı kaydırın NordVPNmükemmel ürün.

Bunun sizin için uygun olup olmadığından veya biraz daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Bu harika VPN anlaşmasını sizin için özetlediğimiz için kaydırmaya devam edin.

  • Nord'un sizin için VPN olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en iyi VPN kılavuz

bölen

Bu yıldız VPN fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinin:

NordVPN | 36 ay | Ekstra bir ay veya yıl ÜCRETSİZ | Aylık 3,49 $ | 70 indirim
NordVPN'i neden bu kadar yüksek derecelendirdiğimizi görmek kolaydır – süper basit ve kullanımı kolaydır (bir teknoloji acemi olsanız bile). P2P için optimize edilmiş sunucular, kötü amaçlı yazılım engelleme ve hatta Bitcoin desteği gibi sahip olduğu özelliklerden bahsetmiyoruz bile. Testlerimizde de başarılı bir şekilde yabancı Netflix olduğu için dışarıdaki ağır akarsu sevenler için de idealdir.
Fırsatı Görüntüle

Bu anlaşma ile hatırlanması gereken tek şey, peşin üç yıl için tam tutarı ödemek zorunda olmasıdır. Ve sıçraması ağır bir miktar gibi görünse de, bunun tüm VPN siber güvenliğiniz anlamına geldiğini ve coğrafi kısıtlamalı içeriğin geçilmesiyle önümüzdeki 36 ay boyunca ve bu ekstra ay veya yıl boyunca sıralandığını unutmayın.

NordVPN iyi bir VPN sağlayıcısı mı?

Tek kelimeyle – evet! VPN hizmetlerinde yaptığımız tüm kapsamlı testleri ve analizleri veren ilk 10'umuzda yer alıyoruz.

Gizlilik konusunda endişeleriniz varsa, NordVPN'in çok sıkı bir sıfır günlük politikası vardır, yani gizliliğiniz güvenlidir ve sadece Netflix'in değil BBC iPlayer'ın da engellemesini kaldırır. Ayrıca çok hızlı bir müşteri desteğine sahiptir, böylece tüm sorgularınız anında çözülebilir, etkili bir öldürme anahtarı (güvenlikle ilgilenen herkes için idealdir).

Sonra fiyatın ek bonusu var – NordVPN, özellikle bu Paskalya anlaşmasıyla birlikte en ucuz VPN sağlayıcılarından biridir. Ayrıca, bir hesapta altı adede kadar eşzamanlı bağlantınız olabilir – bu, kaydetmeye çalışan herkes için mükemmeldir.

Hala daha fazla bilgi mi istiyorsun? Derinlemesine NordVPN incelemesi her kuytu ve çatlak içine girer.

Daha fazla oku:

  • Bu teklifin bugünün en iyileriyle nasıl karşılaştırıldığını inceleyin VPN fırsatları
  • Akış için bir VPN'ye mi ihtiyacınız var? Bizim göz atın emin olun en iyi Netflix VPN kılavuz
  • Gerçek bir özgür mü? Sonra en iyisine göz atın ücretsiz VPN'ler

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*