NRL nasıl izlenir: 2020 sezonunu her yerden canlı yayınla

Avustralya ragbi ligi aksiyonu sonunda geri döndü! Normal sezonun 25 haftasındaki her oyunu final serisine ve nihayetinde NRL Grand Final'e kadar takip edebilirsiniz – rehberimizi okuyun ve NRL'yi nasıl canlı yayınlayacağınızı ve dünyanın her yerinden her maçı nasıl izleyeceğimizi açıklayacağız.

Bu yıl hüküm süren şampiyonlar – ya da 'başbakanlar' – Sydney Horozları. 2019'da, birleşik ligin başlangıcından bu yana arka arkaya NRL şampiyonluğunu kazanan ilk takım olarak tarih yazdılar ve genel kulüp için 18. prömiyerlik rugby ligi kupasını temsil etti. Bu sezon üç turba çekebilirler mi?

NRL 2020 kopya kağıdı

NRL, Avustralya'nın en üst düzey rugby lig yarışmasıdır ve tüm kıta için 16 takım ve Yeni Zelanda'dan bir takım içerir. Prömiyer sezonu 13 Mart Perşembe ile 6 Eylül Pazar günleri arasında gerçekleşecek ve ardından en üstteki sekiz taraf, ligin en iyi takımlarını sadece ikiye indiren playoff tarzı NRL final serisine ilerleyecek. Daha sonra, dünyanın en yüksek spor etkinliklerinden biri olan NRL Büyük Finalde yarışırlar.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*