Nvidia, yaratıcılara blobları gerçeğe yakın fotoğraflara dönüştüren AI destekli bir yaşam çizgisi sunuyor

En iyi sanatçılar bile bazen referans görseller kullanmak zorunda kalırlar; bu, hayata geçirmeye çalıştığınız vizyonla hiçbir şey örtüşmediğinde sinir bozucu olabilir, ancak yardımcı olmak için beklenmedik bir kahraman ortaya çıktı. Nvidia yeni sürümünü yayınladı. Tuval uygulaması Orijinal olarak Nvidia araştırması tarafından 2019'da geliştirilen GauGAN AI boyama aracını kullanan ücretsiz genel beta sürümüne.

Tuval tanıtılıyor Nvidia Stüdyoları 'taş' ve 'kum' gibi çeşitli çevresel fırçalarla karalamalar yaparak foto-gerçekçi görüntüler oluşturmanıza olanak tanıyan ve kendi lekeli yaratımınızın sağında yapay zeka tarafından oluşturulan görüntüleri ortaya çıkaran aile. Gibi bir Nvidia RTX grafik kartına ihtiyacınız olacak. GeForce RTX 3060 veya RTX 3080 Uygulamayı kullanmak için, ancak erişime sahip olacak kadar şanslı olanlar için bu, konsept tasarımı ve storyboard'lar için harika bir araçtır.

Beceri gerektirmez

NVIDIA, "Araç, sanatçıların stil filtreleri kullanmasına, oluşturulan bir görüntüyü belirli bir ressamın stilini benimsemesi için değiştirmesine olanak tanıyor" diye açıklıyor. "NVIDIA Canvas yalnızca diğer görüntülerin parçalarını bir araya getirmek veya dokuları kesip yapıştırmakla kalmıyor, aynı zamanda tıpkı bir sanatçının yapacağı gibi yepyeni görüntüler yaratıyor."

Bu araçla oynamanın nihai sonucu, kesinlikle gerçek dünya fotoğrafının görünümünü simüle eder, ancak en güncel AI tarafından oluşturulan görüntülerde olduğu gibi, tamamlanmış manzara hakkında tamamen doğal olmayan bir şey tespit edebilirsiniz; bir projede raw kullanmak yerine referans görüntü olarak kullanacaktır.

NVIDIA, "Ayrıca çeşitli içerik oluşturuculara ve tasarımcılara zaman tasarrufu sağlayabilir," diye devam ediyor. “Bir reklam kampanyasında kahraman ürünü iyileştirmesi gereken, zaman sıkıntısı çeken bir sanat yönetmeni düşünün. Bir manzara çekimi tamamlayacak. NVIDIA Canvas'ı kullanan yönetmen, güzel bir şekilde oluşturulmuş birkaç görüntü oluşturmaktan yalnızca birkaç tık ötede. Araç, birkaç dakika içinde müşterinin incelemesi için birden fazla seçenek sunarak öne çıkan ürünü tamamlamadan önce değerli zamandan tasarruf sağlıyor.”

Resim 1 / 2

(İmaj kredisi: Nvidia)
Resim 2 / 2

Nvidia tuval

(İmaj kredisi: Nvidia)

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*