O2'nin yalnızca SIM fırsatları ile Disney Plus'ı altı ay boyunca tamamen ücretsiz edinin

Şimdi bir süreliğine içeride kaldık ve Disney Plus İngiltere'de resmi olarak mevcuttur – zamanlama iyi sıralanmıştır. Ancak, servise yatırım yapmakla ilgili tam abonelik maliyetini atlamayı tercih ederseniz, başka bir yol var.

O2 ile SIM planı olan herkes için, şimdi planınızın bir parçası olarak altı aylık Disney Plus alacak şekilde yükseltebilirsiniz. Bu, SIM fırsatınıza ek olarak eklenebilir ve ayda yalnızca 2 sterline mal olur. Ve O2'den yeni bir SIM satın alırsanız, tamamen ücretsizdir.

Tüm yıl dikkate alındığında Disney Plus'ın toplam maliyeti 59,99 £, bu yeni bir planla ücretsiz olarak elde etmek veya yükselttiğinizde her ay yaklaşık 3 £ tasarruf etmek için oldukça büyük bir tasarruf olarak çalışır. O2'den hangi SIM planını seçmeniz gerektiği konusunda, hemen hemen her şey olabilir.

Kuralın tek dışlanması O2'nin 30 günlük SIM planlarıdır. Aksi takdirde, 18 aylık bir plan, 12 aylık, büyük veri, küçük veri, cips olarak ucuz veya en katlı pahalı teklif seçebilirsiniz.

O2 SIM sadece + Plus Plus fırsatları:

Sadece O2'den SIM planı | Tüm planlarla birlikte altı ay boyunca Disney Plus eklentisi (30 günlük yuvarlama hariç)
Şu anda, bu bir Disney Plus aboneliği almanın en ucuz yolu gibi görünüyor. Zaten O2 ile çalışıyorsanız, planınızı yükseltmeniz yeterlidir. Sadece yeni bir SIM fırsatı arayanlar için, bu en iyi seçeneklerden biri olabilir.Fırsatı Görüntüle

Disney Plus Nasıl Bir Yer?

Disney Plus, yeni hızlandırılmış akış hizmetidir ve daha iyi bir zamanda gelemezdi. Marvel filmlerinin çoğu dahil, popüler yeni Yıldız Savaşları 'The Mandalorian' ve hatta The Simpsons'ın tüm bölümlerini gösteriyor.

Bölümleri indirip kaydedebilir ve Dolby Vision ile 4K HDR'ye sahip olabilirsiniz. Ve eğlendirecek çocuklarınız varsa, Disney Plus'ın çocuk içeriğiyle dolu olması şaşırtıcı değildir.

Daha fazla bilgi edinmek için tam Disney Plus incelememizi okuyun

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*