Ofisinizin ihtiyaç duyduğu 9 teknoloji ürünü

Güçlü şarj cihazlarından AI hoparlöre kadar, şimdi ihtiyacınız olan ofis teknolojisine bir göz atın.

Önce benimseyin ya da edinmeyin, daha verimli ve belki de daha akıllıca çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bu dokuz ofis öğesine göz atın.

Bilgilendirme: TechRepublic, bu sayfada yer alan bazı ürünlerden komisyon alabilir. TechRepublic ve yazar bu bağımsız inceleme için tazmin edilmemiştir.timekettle-çevirmen-2-1.jpg

Resim: Amazon

Bir çift normal kulakiçi gibi görünüyor, ancak sesli çevirmen kulakiçi kulaklıklar aslında 40 dili ve 88 aksanı destekliyor. Kullanıcıların her biri bir kulaklık alır ve kablosuz bir Bluetooth çevirmen aracılığıyla gerçek zamanlı çeviri yapabilirsiniz, ancak tescilli uygulamaya ve internete ihtiyacınız olacaktır. Telefonunuzda birbirinize ekranı göstermeniz gereken bir çeviri uygulaması aracılığıyla bir görüşme yapmaktan çok daha iyi. İOS ve Android için uygundur. İki ekstra tomurcuk ve bir şarj kutusu ile birlikte gelir.

Amazon'da 230 $istorage-2-1.jpg

Resim: Amazon

Siber güvenlikle ilgili sorunlarınız varsa, verilerinizi korumak için bu PIN korumalı yolu (yedi ila 15 haneli PIN) düşünün. 256-bit, 500 GB, USB 3.1 güvenli şifreli sabit sürücüdür. Açıklama, PIN kimlik doğrulamasının "sürücüye kendi benzersiz 7-15 haneli PIN'inizle ve yazılımsız kurulum ve çalıştırma ile güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar, sürücü platformdan / cihazdan bağımsızdır ve MS'in tüm sürümleri dahil olmak üzere tüm işletim sistemlerinde çalışır Windows, macOS, Linux, Android, Chrome, İnce İstemciler, Sıfır İstemciler ve gömülü sistemler. "

Amazon'da 289 $omnicharge-3.jpg

Resim: Amazon

150W DC'ye kadar çıkış sağlayabilen bu pil şarj cihazı, uçak kasası olarak onaylanmıştır ve güç çıkışlarını kaplayan lastik kapaklarla hem toza hem de sıçramaya karşı dayanıklıdır. 60W USB-C bağlantı noktaları ile dizüstü bilgisayarları, DSLR kameraları ve daha fazlasını şarj edebilir. Bir güneş paneli ile şarj edilebilir ve değiştirilebilir pil sistemine sahip çıkarılabilir bir pile sahiptir, böylece pilleri bittikten sonra değiştirebilirsiniz. 230V AB versiyonu da var.

Amazon'da 400 $emeet-nota-2-1.jpg

Resim: Amazon

AI rol kayıt özelliğine sahip bir AI ses-metin Bluetooth hoparlör olarak tanımlanır, her iki ucun aynı anda konuşmasını sağlar ve 22 dilde anlık VTT dönüşümünü destekler. eMeet Note N1 içeriği el yazmaları halinde düzenleyebilir ve kullanıcıların ayrı ayrı söylediklerini kaydetmek için şablonları kullanabilir. EMeet uygulamasının indirilmesini, bir Notun kaydedilmesini ve bağlanmasını gerektirir. Note N1, kayıtları 32 GB bulut alanına yükler. Makale ve kayıt toplantıdan hemen sonra paylaşılabilir. N1 ile aynı Wi-Fi kullanarak cep telefonunu bağlayın. Başlangıçta bir yıl için ayda 20 saat transkripsiyon dahil edilirken, yıl dolduktan sonra ücretli bir hizmet haline gelir.

Amazon'da 300 $Prezi-video-2-1.jpg

Resim: Prezi Videosu

Prezi Video'nun en son sürümü kullanıcının videolarına kendilerini aşılamasını sağlar. Eğitim çevrelerinde favori olan bu video kayıt yazılımı, öğreticiler, canlı web seminerleri, eğitimler, ders planları ve sosyal videolar gibi videolara gerçek zamanlı olarak grafik eklemek için hızlı düzenleme özelliklerine sahiptir. Buna "tasarımcı olmayan insanlar için tasarlanmış" diyorlar. Varolan bir Prezi veya PowerPoint sunumunu yeniden düzenleyebilir, görüntü ve şablon kitaplığından seçim yapabilir veya sıfırdan başlayabilirsiniz. Zumlanabilir sunum platformu aynı zamanda akışlı toplantılar için de çalışır. Kullanıcılar oluşturabilir: 50'den fazla tasarımcı şablonu kullanarak web'deki videolar, masaüstündeki videolar (Mac ve Windows) kullanıcılar mevcut Prezi veya PowerPoint sunularını içe aktarabilir ve dönüştürebilir ve çevrimiçi paylaşmak veya canlı akış için videolar oluşturabilir.

Prezi Video için temel fiyat ücretsizdir, ancak aylık 7 ila 59 dolar arasında bir abonelik hizmeti ile ek özellikler mevcuttur.

Prezi Video'ya göz atınegofit-koşu bandı-2-1.jpg

Resim: Amazon

Spor salonuna girmek için çok mu meşgul? Hava çok blok etrafında yürümek için sert? Egofit'in masa altı kompakt ofis içi koşu bandı ile 10.000 adım hedefinize hala vurabilirsiniz. Geleneksel bir yürüyüş koşu bandından üç kat daha küçüktür ve sadece 43 lbs ağırlığındadır. 254 lbs ve altındaki yürüyüşçüler için çalışır ve adımlar, zaman, hız ve kalori için bir izleme ekranına sahiptir.

Amazon'da 499 $sitflow-3.jpg

Resim: Amazon

UnderFark SitFlow, çalışma sırasında kalori yakmaktan bahsetmemek için, duruşunuzu iyileştirmek ve dolaşımı artırmak için ofis masanıza egzersiz getiriyor.

Amazon'da 129 $oda-telefon-kabin-3.jpg

Resim: ODA

Geleneksel ofis ayarları üzerinde çekiş sağlayan açık ofis kat planları ile, gizlilik (ya da sadece sessiz) bir zorluk olabilir, bu nedenle, geri dönüştürülmüş malzeme yalıtımı, beyin fırtınası için bir masa ve manyetik tahta ile etkinleştirilen Ses Geçirmez Ofis Telefon Kabini enerji verimliliği için iki fan ve LED ışıklar, iki güç çıkışı ve bir ethernet portu. Beyaz veya gri renklerde mevcuttur.

ODA da $ 3,895epson-tarayıcı-2-1.jpg

Resim: Amazon

Epson America, yüksek hacimli işletmeler için tasarlanmış yüksek hızlı WorkForce ES-865 renkli dubleks belge tarayıcısını tanıttı. Epson, belge yığınlarını gözetimsiz olarak tarayabildiğini ve bir belgenin her iki tarafındaki hızları 65 ppm / 130 ipm'ye varan yüksek hızlarda tek bir geçişte tarayabileceğini söylüyor.

Amazon'da 750 $

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*