Ofisler yeniden açıldıkça ve seyahat alırken iş gezileri için en iyi bagaj

Pille dolu ünitelerden akıllı cihazları canlandırmaya, çevik, hafif çantalara kadar bu beş ürün, modern iş seyahatinde olanlar için üretildi.

Seyahat endüstrisi, COVID-19 nedeniyle geçen yılın büyük bir bölümünde temel oluşturdu. Bu süre zarfında, sanal konferanslar ve video toplantılar, birçok iş profesyoneli için geleneksel seyahatin yerini aldı. Bununla birlikte, işverenler çalışanları ofise geri getirmeye başlıyor ve gezginler ABD'deki hava yollarına gidiyor Bazı kişiler yakında yaklaşan iş seyahatleri için güvenilir bagajlarının tozunu alırken, diğerleri yeni bir taşıma seti için piyasada olabilir. – tekerlekler üzerinde. Bu özette, modern iş seyahatinde olanlar için en iyi bagajlardan bazılarını vurguladık.

bagaj.jpg

Resim: Horizn Studios

Horizn Studios'un M5 kabin bagajı, çok cihazlı çağda iş seyahatinde olanlar için bir dizi takdire şayan tasarım öğesi içerir. Model, akıllı cihazları prizler arasında sıkıca tutmak için çıkarılabilir bir 10.000 mAh şarj cihazı sunar ve terminalde veya kabinde hızlı erişim için 15 inçlik dizüstü bilgisayarları saklayan bir ön bölme bulunur. TSA onaylı bir kilit, 360 derece dönen tekerlekler ve teleskopik sap, teknik özellik sayfasını tamamlar. Ünite, toplam ağırlığı yaklaşık 7,9 pound olan 33 litre depolama alanı içerir. Ürün 22 inç yüksekliğinde, 15 inç genişliğinde ve 7 inç derinliğindedir.

Horizon Studios'ta 481 $

bagaj.jpg

Resim: Nomatic

Nomatic's Carry-on Classic, hareket halindeki iş seyahatinde olanlar için çok yönlü ve hafif bir seçenektir. Bir polikarbonat dış kısım, piyasadaki daha kalın yapıların ağırlığı olmadan hafif ve sağlam dayanıklılık sağlar. Genel olarak, ürün toplam 7,46 pound ağırlığa ve 30 litrelik dahili depolamaya sahiptir.

Üretici, ürünün üç ila beş günlük seyahat için yeterli depolama alanına sahip olduğunu ve katlanır panelin yolcuların dahili depolama düzenlemelerini gerektiği gibi ayarlamasına olanak tanıdığını tahmin ediyor. Şirketin paketleme küpleri, bu bileşenler ayrı olarak satılsa da, yolcuların ek organizasyon için iç bagajları ayrı ayrı bölümlere ayırmasını sağlar.

Ürün 22 inç yüksekliğinde, 14 inç genişliğinde ve 9 inç derinliğindedir.

Nomatic'te 400 $

bagaj.jpg

Resim: Amazon

Travelpro Crew 11-Softside, modern tasarım dokunuşlarıyla daha geleneksel bir naylon dış yüzey sunar. Ünite, tutacağın tabanında harici bir USB bağlantı noktasına ve cihaz yenilemeleri için bağlı bir güç bankasını tutmak için bir dahili cebe sahiptir. Ünitenin toplam hacmi 93 litredir ve iş elbiselerini yolda kırışıksız tutmak için bir iç bölmeye sahiptir.

Teleskopik bir tutamak ve 360 ​​derecelik çift döner tekerlekler, teknik özellik sayfasını tamamlar. Travelpro Crew 11-Softside, 27,5 inç yüksekliğinde, 18 inç genişliğinde ve 11,5 inç derinliğinde ve toplam ağırlığı 7,9 pounddur. Bagaj vatansever mavisi veya çivit mavisi renklerde mevcuttur ve şirket ayrıca 29 inç birim daha büyük bir model arayanlar için.

Amazon'da 190 $

bagaj.jpg

Resim: Amazon

Briggs ve Riley'nin orta büyüklükteki genişletilebilir eğirme makinesi, iş seyahatleri için geniş bir alana sahip, aerodinamik, düşük profilli bir estetik sunar. Üretici, ürünün üç ila altı günlük bir yolculuk için yeterli alan içerdiğini ve CX teknolojisini kullanarak% 25'e kadar genişletilebileceğini tahmin ediyor. Bu sıkıştırma sistemi, ekstra alan eklemek ve şişkinlik olmadan şeklini korumak için ortadan genişler.

Model, 83 litreye kadar toplam kapasiteye ve takım elbiseleri istiflenirken taze tutmak için özel bir bölmeye sahiptir. Sapın altındaki küçük bir dış cep, hareket halindeyken sık kullanılan öğelere hızlı erişim sağlar. Briggs ve Riley Medium Expandable Spinner, 22,5 inç yüksekliğinde, 18 inç genişliğinde ve 10 inç derinliğinde, toplam ağırlığı 11 pound'dur.

Amazon'da 659 dolar

bagaj.jpg

Resim: Amazon

Samsonite Omni 2 Hardside Expandable, 125 $ 'ın altındaki kayıtlı bir çanta için pazardaki iş seyahatinde olanlar için göz önünde bulundurulması gereken sağlam bir bütçe seçeneğidir. Sağlam polikarbonat kabuk, ideal koşullardan daha az seyahatler için ara sıra bagaj talep etme ve sert hava koşullarına dayanabilmelidir. Bir teleskopik sap, 360 derece dönen tekerlekler ve "TSA dostu" bir harici kilit, teknik özellik sayfasını tamamlar. Daha fazla gönül rahatlığı için, ünite ayrıca 10 yıllık garantiye sahiptir. Samsonite Omni 2 Hardside Expandable, toplam ağırlığı 9,0 pound olan 26,5 inç yüksekliğinde, 17,75 inç genişliğinde ve 11 inç derinliğindedir.

Amazon'da 110 dolar

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*