OnePlus'ın görsel kimliği değişti | TechRadar

OnePlus, şirket olarak her zaman kendini övdü tasarım tercihlerinde. Sadece ürünlerine değil, aynı zamanda OnePlus deneyimini oluşturan diğer öğelere de uzanır.

Bu düşünceye ek olarak, OnePlus, şirketin 2013 yılında kurulduğundan bu yana en büyük değişiklik olacak tamamen yeni bir marka görsel kimliğini (VI) benimsiyor. Değişikliğin kasıtlı olduğunu ve markayı daha tanımlanabilir hale getirmeyi ve çok yönlü.

Yeni bir daha basit, daha temiz ve daha cesur bir logo da ortaya çıktı, bu da “1” i okumayı daha doğal hale getirirken, “+” daha büyük ve daha belirgin hale getirildi. Benzer şekilde, logo aynı şekilde daha kalın olan eşit kalınlıkta bir yazı tipiyle güncellendi. Bu geliştirilmiş varlıkların dijital ortamda olduğu kadar çoklu platformlarda da kullanımı daha kolay olacaktır.

Logo dönüşümü

Logo dönüşümü (Resim kredisi: OnePlus)

OnePlus da yeni bir renk paletine geçiyor. İkonik kırmızı hala ana renktir, ardından grafikleri daha canlı ve canlı hale getirme umuduyla camgöbeği, yeşil, macenta, çivit mavisi ve sarı. Aynı zamanda, daha iyi okunabilirlik için yeni bir yazı tipi benimsenecektir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*