Oyun için En İyi PC 2020: PC Oyunlarına Girmek İçin En İyi Bilgisayarlar

Şu anda piyasada çok sayıda şaşırtıcı oyun bilgisayarı olduğu için, her zaman en iyi oyun bilgisayarlarından birini isteyeceksiniz. Profesyonel bir oyuncu olmanın zirvesinde olmasanız bile, oyundaki ayarları artırmak istiyorsanız biraz ateş gücü istiyorsunuz. en iyi PC oyunları. Sonuçta, PC oyunları sürükleyici bir deneyim olmalı ve tüm bu parlak grafik efektlerinin çerçevenizi tanıtmadan 11'e kadar krank etmesinden daha sürükleyici bir şey yok.

Aslında, en yeni ve yaklaşan AAA oyunlarını oynamayı planlıyorsanız, mümkün olan en ileri dahili cihazlarla dolu en iyi oyun bilgisayarlarından birine sahip olmalısınız. Nvidia’nın Süper RTX grafik kartları veya AMD’nin Navi kartları. Tabii ki, bir oyun bilgisayarı o kadar güçlü olduğu için, bu size bir kola ve bacağa mal olacağı anlamına gelmez. Dışarıda çok az şey var. en iyi işlemciler ve en iyi grafik kartı, birçok kişi için uygun fiyatlı bir fiyat etiketinin yanı sıra. Onları bulmak için sadece pazarı bulmalısın.

Oradaki ezici seçenekleri kesmek için, şu anda alabileceğiniz en iyi oyun bilgisayarlarının bir listesini hazırladık, bunların hepsini kişisel olarak inceledik. Bu listede, Alienware veya Corsair gibi daha yeni firmalardan gelen sapkınlardan olsun, çeşitli seçenekler vardır.

HP Omen Masaüstü Bilgisayarı

HP Omen Masaüstü Bilgisayarının yapılandırmaları herkes için kesinlikle bir şeyler var. (Resim kredisi: HP)

1. HP Omen Masaüstü Bilgisayarı

Fiyatına değer oyun bilgisayarı güç merkezi

İŞLEMCİ: Intel Core i7-8700 – i7-9700K | Grafik: Nvidia GeForce GTX 1660 Ti – RTX 2080 Ti | VERİ DEPOSU: 64 GB'a kadar | Depolama: 1 TB HDD – 512 GB SSD + 2 TB HDD

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*