Pazarlıklı bir £ 8 / pm veri artırmak için bu kodu kullanın Vodafone SIM sadece anlaşma

Telefon sözleşmeniz bitti ve telefonunuzu yeniden çalıştırmak için yeni bir SIM'e mi ihtiyacınız var? Çok fazla harcama yapmak istemiyorsanız ve kulaklarınızdan veri dökülmesi gerekmiyorsa, Vodafone sadece mükemmel bir plana sahip olabilir.

Teklif zaten iyi başlıyor, ayda sadece £ 8 fiyatla 5 GB veri sunuyor. Ancak, MOREDATA kodunu kullanın ve … daha fazla veri elde edersiniz. Kasada bu kodu kullanmak, aynı fiyatı korurken sizi 8GB'a çıkaracaktır.

Bu da bunu en iyi değerlerden biri yapar SIM sadece fırsatlar şu anda piyasada sadece birkaç önemli oyuncudan rekabet. Bu da, görebildiğimiz kadarıyla, şu anda etrafında en iyi değer Vodafone planı.

Ancak, bu sözleşmeyle ilgili büyük bir uyarı var – bu bir Vodafone'un Temel seçeneğidir. Bunlar, adından da anlaşılacağı gibi, sundukları için çok basittir. Vodafone'un ek teşviklerinden hiçbirini alamazsınız ve herhangi bir dolaşım yeteneği alamazsınız.

Bu, Vodafone ile birlikte olmanın tam değerini alamayacağınız anlamına gelir, bu teklif yalnızca en düşük maliyetle çoğu verilere odaklanır. Ancak, akılda tutulması gerekir ki Three, 8 £ teklif için benzer bir 8GB sunuyor planınızı sınırlamadan.

Bu SIM anlaşması hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda listeledik ve şu anda yeni bir geniş bant anlaşmasına yatırım yapmayı düşünen herkes için hızlı bir ipucu verdik.

Vodafone ucuz SIM sadece fırsatlar

Geniş banda da mı ihtiyacınız var?

Veryme veya dolaşım bonuslarını almayacak olsanız da, alabileceğiniz özel bir bonus var – genişbant indirimler. Bir Vodafone müşterisi olarak, her iki Vodafone'dan ayda 2 sterlin indirim alacaksınız fiber genişbant fiyatları.

Bunlar dikkate alındığında zaten en ucuz seçeneklerden ikisi, bu daha da değerli hale getirecek ve internetiniz için mükemmel bir seçenek olacak.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*