Philips Hue akıllı ampuller, bu başlangıç ​​paketi paketi sayesinde fiyatta düşüyor

Philips Hue akıllı ampul anlaşmaları son birkaç ay içinde çok az oldu ve genel olarak, bu ampullerin akıllı ev pazarının premium ucunda yer aldığını göreceksiniz. Çünkü Philips Hue akıllı ampullerle çalışan çok çeşitli uygulamalar, cihazlar ve sistemler var ve premium bir kit topluyorsunuz.

Bununla birlikte, bugün bununla birlikte tüm değişiklikler $ 159 akıllı ampul anlaşma. Dört beyaz ve renkli ambiyans akıllı ampulün (E26 uydurma) ve dahil edilen hub'ın diğer perakendecilerde 200 dolara yaklaşacağını görüyoruz, bu yüzden ütüyle bu sırada sıcakken grev yapın. Ayrıca, sadece premium başlangıç ​​kitini almakla kalmaz, aynı zamanda Walmart, değerinizi en üst düzeye çıkarmak için ücretsiz olarak ekstra bir beyaz ampul içine attı.

Philips Hue renk ampulleri fiyat etiketleriyle bilinir, ancak bu akıllı ampul fiyatları sayesinde bu ucuz Philips Hue paketini çok daha az fiyata bulabilirsiniz. Elbette, dört ampulden oluşan sadece beyaz bir başlangıç ​​kiti ve bir hub Amazon'da 109 $, ama sadece 50 $ daha fazladan ekstra bir ampule ve bu renkli deneyime yükseltmeye değer.

ABD'de değil misiniz? Aşağıda bulunduğunuz en son Philips Hue fırsatlarına göz atın.

Günün En İyi Philips Hue Akıllı Ampul Fırsatları

Philips Hue Başlangıç ​​Paketi + ücretsiz ekstra ampul | Walmart şirketinde $ 159.99
Bu ucuz Philips Hue başlangıç ​​paketi, başka bir yerde gördüğümüz 199 $ 'lık fiyat etiketlerinden daha düşük bir fiyata değil, aynı zamanda evinize eklemek için ekstra bir beyaz ampul de alıyorsunuz. Kit dört beyaz ve renkli ambiyans ampulünün yanı sıra hepsini birbirine bağlamak için gerekli hub'ı içerir. Bu ampuller bir E27 uyumudur, ancak B22 soketleri ile çalışıyorsanız, adaptörler sizin için çalışmasını sağlamak.
Fırsatı Görüntüle

Artık tüm ışıkları sıraladınız, neden onları sesinizle kontrol etmiyorsunuz? En son gelişmeleri takip ediyoruz Amazon Echo fırsatları ve Google Home satışları akıllı hoparlörünüzü daha az paraya getirmek için. Ayrıca, tüm son akıllı ev fiyatları özel sayfamızla.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*