PMI, COVID-19 karantinaları sırasında ücretsiz proje yönetimi kursları sunmaktadır

Proje Yönetim Enstitüsü'nün ücretsiz araçları kursları, tartışma panolarını ve daha fazlasını içerir.

COVID-19 karantinaları tüm dünyada yürürlükte olduğunda, Proje Yönetim Enstitüsü (PMI), ev işçilerinin şirketler iş süreçlerini yeniden düşünürken becerilerini eklemelerine ve desteklemelerine yardımcı olmak için çevrimiçi olarak çok çeşitli proje yönetimi eğitim materyallerini ücretsiz olarak sunmaktadır. prosedürleri. Kaynak teklifleri bir COVID-19 Kaynak Merkezi gerektiğinde ek hizmetlerle güncellenmeye devam eder.

ücretsiz çevrimiçi kaynaklariçeren bir Yeni Başlayanlar İçin Proje Yönetimi tabii ki Proje Yönetim Ofisinde Çevik kurs, bir İş devamlılığı küresel deneyim ve PMI çözümlerinden sorumlu başkan yardımcısı Mike DePrisco, kurs, bir proje yönetimi topluluğu tartışma panosu ve daha fazlası, işçilerin salgını sırasında becerilerini keskin tutmanın yollarını aradıkça grubun üyelerinden gelen talepleri yanıtlamak için toplandı.

DePrisco, "COVID-19 birçok şirketin çalışanların evden çalışmasını gerektirmesine neden oldu ve sektördeki etkinlikler sanallaşıyor." Dedi. Diyerek şöyle devam etti: "Topluluğumuzdan, bu zor dönemde profesyonel olarak gelişmeye devam etmenin yollarını bulmak istediklerini duyduk. Ücretsiz sanal öğrenme seçeneklerini ve özelleştirilebilir dijital hizmetleri onlara ve kuruluşlarına genişleterek yanıt verdik."

GÖRMEK: Proje paydaşlarına kötü haber nasıl iletilir (ücretsiz PDF) (TechRepublic)

DePrisco, grubun bu çevrimiçi eğitim ve danışmanlık kaynaklarını ilk kez ücretsiz olarak sunduğunu söyledi.

Proje Yönetimi Yeni Başlayanlar için kurs katılımcılara bir proje ekibine katılmak için gerekli temel bilgileri tanıtır ve bir proje yönetimi kariyerine giden yolda adımlar atma konusunda bilgi verir. Proje Yönetimi kursunda Çevik, katılımcıları bir proje yönetimi ofisi direktörü olarak rolleri ile yönlendirir ve çevik prensipleri ve süreçleri kullanarak proje yönetimi ofislerinin performansını artırmak için tasarlanmış bir dizi senaryo sunar. İş Sürekliliği kursu, şirketler ve liderleri ve çalışanları pandemi sırasında faaliyetlerini sürdürme ile başa çıkmanın yollarını aradıklarından, bugün özellikle yararlı olabilecek iş süreçlerini yeniden düşünme hakkında bilgi ve dersler sunmaktadır.

PMI kaynak hub'ındaki diğer ücretsiz teklifler şunları içerir:

  • ProjectManagement.comdünyanın dört bir yanından proje yöneticilerinin iletişim kurabileceği, tartışmalara katılabileceği, oyun oynayabileceği ve çeşitli ilgili kaynaklara erişebileceği çevrimiçi bir PMI proje yönetimi topluluğu.
  • Standartlar + (Beta), grubun bilgi, sayısallaştırılmış araçlar, şablonlar ve vaka çalışmaları sağlayan Proje Yönetim Bilgi Organı kılavuz ve standartlar kitabının çevrimiçi sürümü.
  • Parçacıklar (Beta), meşgul profesyoneller için proje yönetimi hakkında küçük, ısırık büyüklüğünde bilgi kaynakları için bir kaynak.
  • denizci (Beta), Grubun proje profesyonelleri için kariyer geliştirme platformu portalı. Hedeflere ulaşmak için eylem planları sunarken, becerilerin, ilgi alanlarının ve hedeflerin kapsamlı öz-değerlendirmesi için fırsatlar da dahildir.
  • Öngörülen Podcast Dijital dönüşümden yapay zekaya ve kariyer gelişimine kadar, proje konuları dünyasını etkileyen gündemdeki konular ve trendler hakkında konuşmalar yapan seri.
  • Kule oyunuPMI Eğitim Vakfı aracılığıyla sunulan bir proje yönetimi alıştırması olan Kule Oyunu, katılımcılara proje yönetimini keşfederken zaman, maliyet, kalite ve riski göz önünde bulundurmayı öğretir.
  • PMI Çalışma Salonu (Beta)sağlayan Sınav içeriği, günlük uygulama soruları, uzmanlardan ipuçları ve sınava hazırlanmak için kaynaklar da dahil olmak üzere yeni Proje Yönetimi Uzmanı (PMP) sınav kaynaklarına göz atın.
  • PMXPOPMI'nin 26 Haziran'a kadar istek üzerine görüntülenmeye devam edecek olan son yıllık sanal konferans etkinliğinin bağlantısı.

Görmek Windows 10 güvenliği: İş dünyası liderleri için kılavuz (TechRepublic Premium)

DePrisco, kuruluşunun sağladığı kaynakların COVID-19 zamanlarında işlerinde ve operasyonlarında gezinmeye devam ederken işletmelere, yöneticilere ve çalışanlara yardımcı olabileceğini umduğunu söyledi.

Yetkili, "Eşsiz işyeri karmaşıklığı ve kuruluşların karşılaştığı benzersiz zorluklar, yeteneğin hem yerel hem de küresel olarak nasıl dağıtıldığını ve etkinleştirildiğini yeniden belirlememizi gerektiriyor." Dedi. "Pek çok takım şu anda uzaktan çalıştığı için, kuruluşlar ve bireyler, daha fazla iletişim, daha duygusal zeka ve empati gibi farklı güç becerilerini geliştirmenin ve geliştirmenin yeni yollarını oluşturuyorlar. gelecekte yapılacaktır ve işi yönetme şeklimizi şekillendirmek için proje yönetiminin en iyi uygulamalarını uygulamamız gerekecek. "

Proje Yönetimi pandemi gibi acil durumlarda becerilerin son derece faydalı olabileceğini söyledi. "Proje yönetimi girişimleri bu tür aksaklıklara hazırlıkta önemli bir rol oynamaktadır. Tüm çalışmalar programlar ve projeler aracılığıyla gerçekleştirilir ve proje yöneticileri değişen yöntem ve yaklaşımlara alışırlar."

Değişime uyum süreçlerini öğrenerek, iş liderleri ve işçiler her durumda gerektiği gibi dönmeye hazır olabilirler. "PMI'nın ana odak noktalarından biri, kuruluşların ve bireylerin büyük değişim ve bozulmanın yanı sıra yeni çalışma yollarında gezinmelerine yardımcı olmak oldu ve olmaya devam edecek. Ağımızın artık uzak ve sanal ekipler olarak çalışmaya uyum sağlamak için adımlar attığını görüyoruz. ama aynı zamanda ileride olanlara da hazırlanıyoruz. Projelerin nihai toparlanmanın katalizörü olmasına yardımcı olacağını biliyoruz. "

DePrisco, iş dünyası liderleri için mevcut krizde öğrenme ve uygulama ve işbirlikçi liderlik becerileri şarttır. "Duygusal zeka ve empati uygulayın – bu geçiş döneminde sanal ekipleri birbirine bağlı ve üretken tutmak uzun bir yol kat edecektir."

PMI, Project Management Professional (PMP) sertifikası dahil olmak üzere proje yönetiminde sekiz sertifika sunmaktadır.

Ayrıca bakınız

Planlama görevleri ve zamanlama, maliyet yönetimi, ilerleme, kaynak, risk, teslim ve sözleşme, iş kavramı izleme simgeleri ile profesyonel proje yöneticisi

Resim: Getty Images / iStockphoto

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*