Proje yönetimi: Bu eğitimle ihtiyacınız olan becerileri geliştirin

Talep üzerine proje yöneticisi olmak için ihtiyacınız olan tüm eğitimi kendi hızınızda ve uygun fiyata alın.

istock-910596266elma.jpg

Resim: nortonrsx, Getty Images/iStockphoto

Proje yönetimi, yüksek talep gören bir kariyerdir ve şimdi, proje yönetimi ile kendi hızınızda kapsamlı bir şekilde eğitim alabilirsiniz. 2021 Komple PMP Kariyer Eğitimi Sertifikasyon Paketi. Bu 10 proje yönetimi eğitim kursunda, sadece 38 saatlik derslerde popüler platformları ve güçlü metodolojileri öğreneceksiniz.

Proje yönetiminin en önemli süreçlerini ve kavramlarını öğreneceğiniz Bir Saatte Proje Yönetimi dersinde geniş bir genel bakışla başlayın. Ardından, Derinlemesine Pratik Proje Yönetimi kursunda disiplinin en iyi uygulamalarını nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. Temel bilgileri edindikten sonra, belirli platformlar hakkında bilgi edinmeye başlayabilirsiniz.

Trello Proje Yönetimi: Tamamlanmış Kurs, bu popüler platformda projeleri ve bireysel görevleri nasıl yöneteceğinizi ve ayrıca ekip işbirliklerini artırmak için Trello'yu nasıl kullanacağınızı gösterecektir. Pazartesi.com ile Proje Yönetimi: Yeni Başlayanların Tamamı Kursu, Pazartesi platformunu kullanma hakkında bilmeniz gereken her şeyi size öğretecektir. Ve Proje Yönetimi için Smartsheet: Komple Yeni Başlayanlar Kursu, Smartsheet platformunda hızla uzmanlaşmak isteyen herkes için güncel bir eğitim sınıfıdır.

Yalın Altı Sigma, dünyanın en seçkin şirketlerinden bazıları tarafından kullanılan proje yönetimi yöntemidir. Bu şirketlerden bazıları, üst düzey pozisyonlar için adayların Altı Sigma sertifikasına sahip olmasını şart koşuyor –– bu paketteki Sertifikalı Yalın Altı Sigma Yeşil Kuşak kursu, bu kariyer yüksekliklerine ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Çevik Vs Şelale Proje Metodolojileri Karşılaştırması, Çevik'in daha geleneksel proje yönetimi modelinden farklı olduğu yolları keşfedecektir. Bir saatlik Tam Jira Çevik Proje Yönetimi Kursu, proje yönetimi için Çevik kullanarak iş akışınızda nasıl ustalaşacağınızı gösterecektir. Ardından Agile & Scrum Master Sertifikasyon Hazırlık kursu, hem e-Kitap hem de video dersleri ve sınavlarla sertifikaya hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

2021'i proje yönetiminde yeni bir kariyere yükseldiğiniz yıl yapın. Bu kursların maliyeti ayrı ayrı 1.990 $ olacaktır, bu nedenle şu anda sunulan %98 indirimden yararlanın ve bu proje yönetimi eğitim paketini bugün sadece 34,99$'a alın.

Fiyatlar değişebilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*