PS4 nereden alınır: Konsol stoğu ve paketleri olan tüm perakendeciler

PS4'ü nereden satın alacağınızı merak ediyorsanız, tek kişi siz değilsiniz. Şimdi Nintendo Switch stoğu kuruduğuna göre, insanlar bu çılgın yeni dünyada eğlenmek için dikkatlerini daha geleneksel konsollara çeviriyorlar.

Bu, PS4 ve PS4 Pro stokunun son birkaç gündür zeminde biraz zayıfladığı anlamına geliyor. Bununla birlikte, ABD ve İngiltere'deki PS4'lerini (dijital) raflarında hala bulunan tüm perakendecilerin üzerinden geçerek yardım etmek için buradayız.

Doğru, aşağıda listelenen mağazalarda bol miktarda PS4 stok bulacaksınız, paketler, bağımsız konsollar ve çeşitli perakendecilerin teslimatı için ekstra aksesuarlar var.

Fiyatlar son satışlarda olduğu kadar yıldız değil ve talep birçok yerde MSRP'nin ötesine bile geçti, ancak şu anda bir konsolun peşindeyseniz, hala bazı iyi fiyat etiketleri var.

Arkanıza yaslanın ve rahatlayın PS4'ü nereden satın alacağınızı gösterirken, bol miktarda çevrimiçi mağaza da önyükleme için hızlı, ücretsiz teslimat sunuyor.

PS4 nereden alınır

PS4 Pro nereden alınır

BİZE

ABD'de PS4 nereden alınır

B&H Fotoğraf
B&H, şu anda teslimat için hala sağlıklı bir PS4 demetleri tedarik ediyor. PS4 veya PS4 Pro konsolu ile ücretsiz oyunlar sunan birçok paket fırsatla biraz para biriktirebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda ücretsiz hızlandırılmış nakliye de alabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Adorama
PS4 veya PS4 Pro konsolunu almak için Adorama'ya da gidebilirsiniz. Bir dizi pakette mükemmel fiyatlar ile stok seviyeleri sağlıklı görünüyor ve hatta siparişinize ek aksesuarlar ve abonelikler bile alabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Newegg
Bu hafta harika bir PS4 veya PS4 Pro anlaşması almak için Newegg'de alışveriş yapın. Bol stok ve ücretsiz gönderim ile, sizin için mükemmel paketi kolayca bulacaksınız. Bunun bir pazar yeri olduğuna ve fiyatların diğer perakendeciler kadar düzenlenmeyeceğine dikkat edin, bu nedenle mevcut fiyatları birkaç perakendeciye göre kontrol ettiğinizden emin olun.
Fırsatı Görüntüle

Kohl
Bazı mükemmel paket fırsatlarının ve bağımsız konsol fiyatlarının yanı sıra, PS4 deneyiminizi Kohl's'de güncel tutmak için bazı ekstra aksesuarlar da bulabilirsiniz. Yepyeni bir sistem, kulaklık, kontrol cihazı veya oyun arıyorsanız, bunları Kohl's'ta bulacaksınız.
Fırsatı Görüntüle

vadi
Şu anda başka bir yerde daha iyi fiyatlar bulacaksınız, ancak diğer seçenekler tükendiyse Dell'de PS4 stok mevcut. Ayrıca siparişinizi tamamlamak için mükemmel bir Alienware kulaklık yelpazesi bulacaksınız.
Fırsatı Görüntüle

UK

İngiltere'de bir PS4 nereden alınır

Argos
Argos hala sınırlı PS4 stokuna sahip, ancak bölgenize bağlı olacak. PS4 veya PS4 Pro'nuzu seçin ve bulunduğunuz yerde teslimat seçeneklerini tekrar kontrol etmek için posta kodunuzu girin, ancak aynı gün teslimatı sayesinde bu akşam erken saatlerde alabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

oyun
Oyun, fiyat artışıyla talep artışını karşıladı, ancak şimdi yeni bir konsol istiyorsanız bol miktarda stok var. Ayrıca, hala makul fiyatlı PS4 ve PS4 Pro paketlerinin sağlıklı bir kaynağı da var.
Fırsatı Görüntüle

ebuyer
Game'e benzer şekilde, ebuyer hala nakliye için bol miktarda PS4 stokuna sahiptir. Bazı paketler son birkaç gün içinde hafif bir fiyat artışı gördü, ancak diğerlerine de iyi bir fiyat sağlayabileceksiniz.
Fırsatı Görüntüle

Evde dolaşmak için bir şey arıyorsanız, sizi bilgilendiriyoruz Nintendo Switch nereden alınır bu günlerde stok son derece düşük olmasına rağmen. Ayrıca tüm son PS4 fırsatları ve Xbox One satışları tam burada TechRadar'da.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*