Python, Java, MERN ve daha fazlası için yeni çevrimiçi Kodlama Dojo sınıflarına katılın

İşte Coding Dojo'nun yeni teknoloji odaklı çevrimiçi programlarıyla kariyerinizi değiştirmenin veya geleceğe hazırlamanın bir yolu.

Neyse ki, teknoloji veya teknoloji ile ilgili alanların birçoğu telekomünikasyona kolayca geçiş yapabildi. Ancak işletmeler – bazıları kalıcı olarak – COVID-19 pandemik. Barınma ve yorucu Netflix ve Hulu izleme listeleriyle karşılaşanlar için, tamamen yeni bir beceri edinmek veya öğrenmek için çevrimiçi bir kurs almak için ideal bir zaman olabilir.

Kodlama Dojo yakın zamanda beceri setlerini geliştirmek veya cilalamak isteyenler ya da kariyer değiştirme fırsatını kullanmaya karar verenler için tasarlanmış çevrimiçi dersler başlattı.

GÖRMEK: Programlama dilleri: JavaScript geliştiricisi en sevdikleri araçları ortaya çıkarır (ücretsiz PDF) (TechRepublic)

Kodlama Dojo CEO'su Richard Wang, "Birçok endüstri COVID-19 krizi tarafından yok edilecek ve bu endüstrilerin ne zaman ya da tamamen iyileşip iyileşmeyecekleri belirsiz." "Bu zamanı geleceklerini yeniden eğitmek ve yatırım yapmak için kullanarak, Amerikan işgücü daha da büyüyebilir, 21. Yüzyıl işleri için teknik yeterlilik kazanabilir ve küresel pazarda daha rekabetçi olabilir."

Kodlama Dojo, yarı ve tam zamanlı çevrimiçi programlar sundu, ancak insanlar artık düzleştirmek için yalıtılmış koronavirüs eğrisi, "çeşitli deneyim seviyeleri, bütçeleri ve programları olan öğrenciler için teknoloji eğitimine erişilebilirliği artırmak" için yeni çevrimiçi programlar başlattı.

GÖRMEK: Coronavirus: Her işletmenin ihtiyaç duyduğu kritik BT politikaları ve araçları (TechRepublic Premium)

Yeni beceriler öğrenmek için bazı yeni programlar

Çevrimiçi yarı zamanlı esnek: Haftada 10 saatlik bu kurs, Python programlama 28 hafta boyunca biriktirilir ve canlı dersler ve bireysel bire bir mentorluk içerir

Çevrimiçi kendi hızınızda: Bu isteğe bağlı sınıf, deneyimli geliştiricilerin yetenek cephaneliklerine eklemeleri için tasarlanmıştır ve yığınlar arasında Python, Java, MERN ve C # /. NET çekirdeği bulunur.

Yerinde hibrit: Bu program, öğrencilere kişiselleştirilmiş öğrenme için özel bir eğitmen ile eşleştirerek destek ve esneklik sunar. Öğrenciler ayrıca 10 Kodlama Dojo kampüsünden herhangi birine katılabilir (yerinde operasyonlar devam ettikten sonra).

Yarı zamanlı veri bilimi çevrimiçi: Veri bilimi ve makine öğrenimine beş haftalık kapsamlı bir giriş piton. Eğitim ve işbirliği başlangıç ​​MatrixDS'sinin baş veri bilimcisi Ph.D. Issac Faber tarafından verilmektedir.

Daha fazla çevrimiçi kurs yakında başlayacak ve MERN, Java, C # ve iOS gibi yarı zamanlı programları içerecek. Veri bilimi ve iOS, kendi hızınızda çevrimiçi programa eklenecek.

GÖRMEK: 2020'de öğrenilecek en iyi programlama dilleri (TechRepublic)

Kodlama Dojo, üç tam kapsamlı bir bilgisayar programlama bootcamp sunan bir teknoloji eğitim şirketidir. Aynı zamanda veri bilimi ve yeni teknolojiler dersleri vermektedir.

Ayrıca bakınız

<a href = "https://tr2.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/04/08/6e40df79-4719-44a2-aef3-ada1721c6429/resize/770x/5577aec19156a4495ee9ac309563af22/html-code.jpg" hedef = "_ boş" data-component = "modalEnlargeImage" data-headline = "

"data-credit =" Resim: Getty Images / iStockphoto "rel =" noopener noreferrer nofollow ">HTML kodu arka plan

Resim: Getty Images / iStockphoto

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*