Python, MATLAB ve daha fazlasını öğrenerek veri bilimi kariyerinize hızlı bir başlangıç ​​yapın

Bu yedi kursluk eğitim, bir veri bilimcisi olarak kazançlı kariyerinize başlamanıza yardımcı olmak için veri analizi ve görselleştirme gerçekleştirmek için ne gerektiğini size gösterecektir.

datascience-istock-847519100-metamorworks.jpg

Resim: iStock / metamorworks

bir nedeni var veri bilimcisi en sıcak işlerden biri olarak kabul edilir 21. yüzyılda – sadece profesyonellerin yapabileceği dikkatli bir analiz yapılmadan veriler işe yaramaz hale geliyor. Kendinizi verileri analiz etme ve görselleştirme becerileri ile donatmak istiyorsanız, Dinamik Veri Bilimcisi Paketi Ft. Power BI, Python ve MATLAB paketi size ipleri gösterecek.

Bu eğitim, veri analitiği, görselleştirme, ön işleme ve diğer veri bilimi becerilerini geliştirmek isteyen herkes için idealdir. Ayrıca veri bilimi, bilgisayar bilimi ve yapay zekada kullanılan matematiksel kavramlarda ustalaşacak, çok sayıda veri yapısını nasıl kodlayacağınızı keşfedecek ve kendi görselleştirmelerinizi oluşturma ve bunları çeşitli durumlara uyarlama ile uğraşacaksınız.

Bu becerileri öğrenmenin yanı sıra, veri bilimcilerin verileri anlamlandırmak için kullandıkları araçlara aşina olacaksınız. Yeni başlayanlar için, genellikle işletmelerle ilgili öngörüleri görüntülemek ve paylaşmak için kullanılan Microsoft Power Business Intelligence ile tanışacaksınız. Ayrıca, verileri planlamaya, düzenlemeye ve görselleştirmeye yardımcı olan Python ve MATLAB programlama dillerini öğreneceksiniz.

Veriler dünyayı döndürür ve siz de dünyanın dönmeye devam etmesini sağlayan insanlardan biri olabilirsiniz. Şu anda geçerli olan bu veri bilimi eğitim paketine göz atın sadece 29,99 dolara satışta–Normal fiyat üzerinden %97 indirim.

Fiyatlar değişebilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*