Python öğrenin: Yeni başlayan geliştiriciler ve kodlama uzmanları için çevrimiçi eğitim kursları

TechRepublic, en çok talep gören programlama dillerinden biri olan Python için çevrimiçi kurslar, bootcamps ve master sınıfları sunmak için en iyi eğitim sağlayıcılarla ortaklık kurdu.

<a href = "https://tr4.cbsistatic.com/hub/i/r/2019/09/13/1691e9ad-4a07-4cb0-8799-ba22c6dd2e15/resize/770x/8bd036a78bec66aec5b087e52b0d4583/istock-115.35135.35" = "_ boş" data-component = "modalEnlargeImage" data-headline = "

"data-credit =" Getty Images / iStockphoto – mirsad sarajlic "rel =" noopener noreferrer nofollow ">Python programlama dili

Getty Images / iStockphoto – mirsad sarajlic


IEEE Spectrum'un En İyi Programlama Dilleri 2019 listesi Python'da
Java, C, C ++, R, JavaScript, C #, Matlab, Swift ve Go listelerinin en üstünde yer alır. Göre Stack Overflow'un 2019 geliştirici anketi, Python şu anda en hızlı büyüyen programlama dilidir.

Bilgilendirme: TechRepublic, bu sayfada yer alan bazı ürünlerden komisyon alabilir. TechRepublic ve yazar bu bağımsız inceleme için tazmin edilmemiştir.

Programlama dilinde yeni ya da uzun süreli bir Python geliştiricisi olun, öğrenmeniz gereken daha çok şey vardır. Python geliştirme becerilerinizi keskin tutmaya yardımcı olmak için, kendi kurslarımızdan çevrimiçi kursların, bootcamp'lerin ve ustalık sınıflarının bir listesi TechRepublic Akademisi. Ve bu kurs listesinde aradığınızı görmüyorsanız, tüm kurslara göz atın. TechRepublic Academy Python eğitim materyalleri.

Açıklama: "Birkaç programlama dili size Python'un esnekliğini ve saf gücünü sunar, bu yüzden birçok profesyonel yeni başlayan programcıların önce Python'u öğrenmelerini tavsiye eder … 76 derse ve 5,5 saatlik içeriğe 7/24 erişin, Python'un birçok kütüphanesini her şey için keşfedin Oyunlardan ve grafiklerden karmaşık matematiğe, Kendi başınıza kodu çalışın ve değiştirin, her konuyu bir araya getirin, Python sözdizimi ve Python ile gerçek problem çözme hakkında bilgi edinin, çekirdek Python. "

Açıklama: "Programlamaya tamamen yeni mi? Endişelenmeyin, bu kurs yeni başlayanlara yöneliktir ve size en yaygın ve güçlü genel amaçlı dillerden biri olan Python ile nasıl kodlanacağına dair ayrıntılı örnekler gösterir. programlamaya buradan başlayabilirsiniz! "

Açıklama: "Kurs boyunca, web uygulamaları, veritabanı uygulamaları, web görselleştirmeleri ve çok daha fazlasını oluştururken Python'un birçok, birçok kullanımını gerçekten takdir etmeye başlayacaksınız. Kursun sonunda, gurur duyabileceğiniz 10 uygulama geliştirmiş olacak ve kendi başınıza Python programlama dünyasına gidecek araçlara sahip olacaksınız. "

Açıklama: "Python, çok çeşitli endüstrilerde kullanılan ve öğrenilmesi gereken en değerli ilk dillerden biri olarak kabul edilen genel amaçlı bir programlama dilidir. Bu kapsamlı kursta, en son sürüm olan Python 3.7'deki en önemli konseptlerle hız kazanacaksınız. "

Açıklama: "Makine öğrenimi, size veriler hakkında son derece güçlü bilgiler verir ve internete göz atarken neredeyse hiç görmeden onu neredeyse sürekli görürsünüz. Makine öğrenimi uygulamaları, kendi kendini süren araçlara tavsiye sistemleri kadar çeşitlidir. Bu derste , size makine öğreniminin ne hakkında olduğunu ve makine öğrenme projeleri oluşturmak için Python'u nasıl kullanabileceğinizi öğretecek benzersiz bir proje karışımıyla tanışacaksınız. "

Açıklama: "Mobil güvenlik çok önemlidir ve geliştiriciler, uygulamalardaki güvenlik ihlallerini tespit edebilen pentesters için iyi para ödeyeceklerdir. Bu derste, Python'u etik hackleme amacıyla bir Truva atı oluşturmak için nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Android güvenlik kusurları keşfetmek ve tek bir verimli swoop onları temizlemek! "

Açıklama: "Python, web geliştirme, veri analitiği, oyun geliştirme – hatta robotları kontrol etme gibi çeşitli görevler için kullanılan son derece çok yönlü bir dildir! Tüm temel Python becerilerini hızlandırın ve bu ayrıntılı ile kendi hızınızda öğrenin Python geliştiricileri en çok talep gören teknoloji çalışanlarından 8. sırada yer alıyor ve yılda altı rakamdan fazla ortalama yapıyorlar. Peki ne bekliyorsunuz? Python ile kodlamaya başlayın. "

Açıklama: "Doğrusal Regresyon, çevremizdeki dünyadaki farklı fenomenleri etkileyen neden ve sonuç ilişkilerini ölçmek için güçlü bir yöntemdir. Bu kurs, bunları gerçek dünyadaki durumlara uyguladığınızda incelemeye dayanacak sağlam doğrusal modellerin nasıl oluşturulacağını öğretecektir. Hisse senedi getirileri için bir model oluşturmak üzere Excel, R ve Python'dan yararlanarak öğrendiklerinizi uygulamaya koyacaksınız. "

Açıklama: "Python ile ilgili temel konularda uzmanlaşın ve 3 Python uzmanının fikirleriyle talep üzerine programlama becerilerini geliştirin"

Açıklama: "Python temelleri ve gelişmiş kütüphanelerde 30 saatin üzerinde bir eğitim sihirbazı olmak için eğitim"

Açıklama: "İşte bu önemli genel amaçlı dilde 37 saatten fazla yenilenmiş, başlangıç ​​dostu bir eğitim."

Açıklama: "10 saatlik 58 saatlik paket, günümüzün en temel kodlama dillerinden birini öğrenmek için A-Z rehberinizdir"

Açıklama: "Mutlak kodlama başlangıcından profesyonel python programcısına 45 saatlik bir yol"

Açıklama: "Git, D3.js, Flask ve daha fazlası üzerine 7 ders ile programlama başarısını hızlı takip edin."

Ders paketi açıklaması: "Web geliştirmeye başlayın ve Python & Django programlama dilini öğrenin."

Açıklama: "Web sitesi dev, game dev, veri ve daha fazlası için sonsuz yüksek ücretli kariyer için 38.5 saat eğitim ve kalite ile Master Python."

Açıklama: Bu 3 parçalı (28_ saat) paket, Python kullanarak ağlar oluşturmanıza, otomatikleştirmenize ve güvenli hale getirmenize yardımcı olacaktır. "

TechRepublic Academy Hakkında


TechRepublic Akademisi
TechRepublic, ZDNet ve StackCommerce arasında en son teknolojiler, geliştirme dilleri ve iş becerileri hakkında kurslar sunan ortak bir girişimdir.

Güncellendi 29 Mart 2020: Listeye ek kurslar eklendi

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*