Redmi K30 Pro aslında Hindistan'a bir Poco amiral gemisi olarak gelebilir | TechRadar

Birkaç gün önce ilan edilen Redmi K30 Pro Xiaomi'nin evinden en uygun fiyatlı amiral gemisi. Yeni bir keşif, sadece Hindistan'a değil, aynı zamanda uzun zamandır beklenen Poco telefonu olacak.

Redmi K30 Pro ve K30 Pro Zoom sürümü 24 Mart'ta açıldı ve onlara Snapdragon 865 SoC tarafından güçlendirilecek en ucuz telefonun unvanını verdi. Redmi K30, Hindistan'a Poco X2 olarak geldi ve bu da birçoğunun Redmi K30 Pro'nun sadece Poco F2 olabileceğine inanmasına neden oldu. En son MIUI 11 kodunu çözerken, XDA Geliştiricileri Redmi K30 Pro'nun Poco markası altında neden Hindistan'a geleceğine dair güçlü kanıtlar ortaya çıkardı.

(Resim kredisi: XDA)

Redmi K30 Pro ve Zoom Edition kod adları “imi” ve “imipro” dur. Tarihsel olarak, Hindistan için tasarlanan Xiaomi telefonlarının kod adına "-in" soneki eklenmişti, bu durumda "imiin" ve "imiinpro" olmalıdır. İlginç bir şekilde, kod adlarının sözde Hint meslektaşları ile değiştirildiği zaman, b.kb derleyicisi doğru döndü.

(Resim kredisi: XDA)

Benzer şekilde, filigran bilgisi getCustomWatermarkDefault komut, onaltılık bir değer verdi, bu da bakıldığında, sabite karşılık geldi device_poco_watermark_default_text, “SHOT ON POCO PHONE” dizesini içerir.

Noktaları birleştiren cihaz, “imiin” kodlu, Redmi K30 Pro'nun Hint versiyonunun ileride bir noktada “Shot on Poco” filigranını göstermesi bekleniyor. Herkes için umutlu Poco F2, buna mutlaka denilmeyebilir. Bununla birlikte, F serisinin sadece amiral gemileri için kullanıldığı düşünülürse, kesinlikle bir olasılık var.

(Resim kredisi: Redmi)

Tazeleme için Redmi K30 Pro, Snapdragon 865 yonga seti ile güçlendirildi ve UFS 3.1 depolama ve LPDDR5 RAM ile birlikte karışıma 5G özellikleri getiriyor. 6,67 inç AMOLED paneli çentiksiz, ancak yenileme hızı sadece 60Hz. Kameralara gelince, 64MP birincil kamera, ardından 13MP ultra geniş atıcı, 2MP derinlik sensörü ve 50mm odak uzunluğuna sahip 5MP makro lens geliyor. Redmi K30 Pro Zoom Edition, 3x optik zoom ve 30x dijital zoom özellikli optik olarak stabilize edilmiş 8MP telefoto lensi değiştirir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*