Ricoh'un ultra kompakt 360 derece selfie kameraya odaklanacağı yeni girişimi

Bugün çok sayıda 360 derece kamera var, ancak bir tane daha alacağız gibi görünüyor. En iyi 360 kamera ve dayanıklı, su geçirmez snappers serisi ile bilinen Japon görüntüleme şirketi Ricoh, "selfie'yi yeniden icat edecek" yeni 360 derecelik bir kamera yapmaya odaklanmak için Vecnos adlı yeni bir girişim kurdu.

Vecnos markalı kamera ile ilgili ayrıntılar şu anda ince, ancak şirket bu yıl bir süre piyasaya sürüleceğini söyledi. Yine de isimsiz kamera hakkında bildiğimiz tek şey tasarım unsurlarından bazıları.

Kalem şeklindeki kamera, Men In Black filmlerinden bir Neuralyzer'e benziyor ( telli ancak kurgusal cihazın aksine, bu asa benzer atıcı anılarınızı güvende tutmak içindir. Kavramadaki iki düğme, çubuktaki dört lensi çalıştıracaktır – üçü yanlarda ve dördüncüsü üstte.

Tanıdık görünmek? Men In Black filmlerinin hayranıysanız,

Tanıdık görünmek? Men In Black filmlerinin hayranıysanız, (Resim kredisi: Vecnos / Ricoh)

Yaklaşan kamera hakkında başka bir şey bilinmiyor, ancak piyasaya sürüldüğünde, kameraların beğenilerinden bol miktarda rekabetle doymuş bir pazara girecek. GoPro Max ve Insta360 Bir X. Ancak Vecnos kamera için satış noktası boyutu olacaktır.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*