RingCentral yeni video özelliklerini ev platformlarından çalışmak için ilgi çekici bir roket olarak duyurdu

Şirket ayrıca koronavirüs krizi sırasında eğitimcilere, sağlık hizmeti sağlayıcılarına, STK'lara, haber kuruluşlarına ve kamu sektörüne ücretsiz hizmetler sunmaktadır.

Bulut iletişimi ve işbirliği sağlayıcısı RingCentral, en son video araçlarını Perşembe günü açıkladı ve RingCentral Video'yu mesajlaşma, video ve telefon çözümleri de dahil olmak üzere sunduğu tekliflerin bir parçası olarak duyurdu. Şirket, çoğu ülke nedeniyle kilitlenmeye başladığı için faizde bir artış gördüğünü söyledi coronavirüs pandemik. Dünya çapında, web trafiğinin haftada yaklaşık% 80 arttığı ve ekip mesajlaşma mesajlarında haftada% 40 artış olduğu belirtildi. Dahili istatistikler, toplantıya katılanların sayısında ve toplantıların sayısında haftada% 60 artış olduğunu göstermiştir.

TechRepublic'deki Yenilikler

"Dünya şimdiye kadar ev talebinden en büyük işi yaşıyor. RingCentral'da her zaman güvenilir, güvenilir, küresel ve satın alması, yönetmesi ve sunması kolay modern, mobil ve dağıtılmış işgücünün ihtiyaçlarını ele almaya odaklandık. basın çözümlerinde RingCentral'ın kurucusu ve CEO'su Vlad Shmunis dedi.

"Bugün, çalışan verimliliğini her yerden çalıştıkça daha da artırmak için birinci sınıf ve sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş Mesajlaşma, Video ve Telefon deneyimi sunma konusunda bir sonraki adımı atıyoruz."

GÖRMEK: İhtiyaçlarınız için en iyi VPN'i seçme ipuçları (ücretsiz PDF) (TechRepublic)

RingCentral Video'yu diğer benzer araçlardan ayıran en önemli özelliklerden biri, tarayıcı tabanlı bir deneyim sunması ve kullanıcıların ağır ve zaman zaman kafa karıştırıcı indirmelerden kaçınmasına izin vermesidir.

Herkes tarayıcıdan ve RingCentral Video ile bir toplantıya katılabilir, ev sahipliği yapabilir veya zamanlayabilir, şirket, iş iletişimi, SMS ve faks da dahil olmak üzere tüm mesajlaşma, video ve telefon yeteneklerine sahiptir; bağlamı kaybetmek.

RingCentral Video, Google'ın G-Suite ve Gmail gibi işyeri üretkenlik araçlarının yanı sıra Microsoft Teams, Slack, Theta Lake ve Zoho ile de entegre edilmiştir. RingCentral ürün yönetimi kıdemli başkan yardımcısı José Pastor'a göre şirket, onu diğer işyeri araçlarıyla entegre etmeye çalışıyor.

Şirket, kaliteli bir tarayıcı içi video deneyimine sahip olduğundan emin olmak için RingCentral Video'da Google ile birlikte çalıştığını ve Detroit Pistons, Goosehead Insurance, Pro Football Hall gibi çeşitli müşteriler ve ortaklarla bir dizi beta testinden geçtiğini söyledi. Şöhret ve Dünya Vizyonu.

Google'daki kurumsal ekosistemler başkanı Gregg Fiddes bir basın bülteninde, "RingCentral, Google Chrome'un WebRTC'sini RingCentral Video'ya güç verecek şekilde optimize etti. Şirketlerimizin müşterilerimize sorunsuz iletişim sağlamak zorunda olduğu karşılıklı değeri ortaya koyuyor." Dedi.

"RingCentral ile ihtiyaçları hakkında işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz ve RingCentral'ın Chrome'u RingCentral Video için açılış lansmanı platformu olarak seçtiğini görüyoruz.

Bir röportajda, Pastor, insanların, özellikle ev ortamında, yemek masası ve mutfak veya mobil cihaz arasındaki fark anlamına gelse bile, istedikleri yerde, istedikleri yerde iletişim kurabilmelerinin anahtar olduğunu söyledi. , dizüstü bilgisayar veya bir tarayıcı aracılığıyla.

Şirket, tarayıcıyı "birinci sınıf vatandaş" yapmak istedi ve Pastor, tarayıcının insanlara büyük indirmelerden, şifrelemeden ve diğer güvenlik özelliklerinden kaçınma açısından birçok avantaj sağladığını belirtti.

"Dünya gittikçe daha zayıf müşterilere evrildikçe, toplantı yapan çoğu şirket tarayıcıya ikinci sınıf bir vatandaş olarak ya da sadece yükleme işini alamıyorlarsa davranırlar. tarayıcı, video ile ilgili olarak, galeriyle ilgili olarak, ekran paylaşımı ile ilgili birinci sınıf bir deneyim olmalıdır, böylece bulunduğunuz son nokta ne olursa olsun iyi bir deneyim yaşarsınız "dedi.

<a href = "https://tr1.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/04/02/a342946f-c376-4b38-bde7-b7b0c8fd7020/resize/770x/1a7b72f29e0f47e31bf00abe25b5ccab/4-twut -final.png "target =" _ blank "data-component =" modalEnlargeImage "data-headline ="

RingCentral Videosu

"data-credit =" RingCentral "rel =" noopener noreferrer nofollow ">4-kişi-eylemsiz düğmeleri-final.png "veri-orijinal =" https://tr1.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/04/02/a342946f-c376-4b38-bde7-b7b0c8fd7020/resize /770x/1a7b72f29e0f47e31bf00abe25b5ccab/4-person-without-actionbuttons-final.png

RingCentral

"Ben bir tarayıcı zor ölüyorum, bu yüzden RingCentral Video ile ilgili en sevdiğimiz şeylerden biri galeri. Toplantılarımın çoğu dört kişiden 12'ye çıkıyor. Bu yüzden en sevdiğim şeylerden biri herkesi görebilmem. Dikkat için daha iyi. tartışırken çok daha kişisel çünkü görüşmenin derinliğinin birbirimizi görebildiğimiz zaman göremediğimizden çok daha zengin olduğuna inanıyorum. "

RingCentral, Mac ve Windows için yüklenebilir masaüstü uygulamaları ve mobil cihazlar için uygulamalar sağlar, ancak yetkililer, diğerlerine eşit bir seçenek olması için tarayıcı tabanlı deneyime öncelik vermeye çalıştı.

Yeni tekliflere ek olarak, şirket koronavirüs pandemisi sırasında tüm araç yığınını ücretsiz sağlamak için okullar, sağlık tesisleri, STK'lar, hükümetler ve daha yakın zamanda medya kuruluşları ile çalışıyor.

Şirketin başlamasından bu yana, dersleri kaydetmek ve dersleri paylaşmak için RingCentral Video'yu kullanarak Teksas'taki okul öğretmenlerinin yanı sıra yaşlı sakinlerin yiyecek siparişi verebilmeleri için yardım hatlarını kurmak için platformu kullanarak Kanada'daki küçük kasabalar da dahil olmak üzere bir dizi kullanım vakası olmuştur. sevdiklerinizle iletişim kurun. Şirket ayrıca, restoran işletmesindeki müşterilerinin bir kısmının, daha fazla insanın gıda teslimatı için aradıkları gibi siparişlerin baskısını yönetmesine yardımcı oldu.

Pastor, şirketin pandemi ile başa çıkma mücadelesi verenler için işleri biraz daha kolay hale getirmeyi ve yeni video özelliği sayesinde yapabildikleri yere biraz normallik katmayı umduğunu söyledi.

"Artık su soğutucumuz olmadığından, sohbet etmenin başka bir yolunu bulmak zorunda mıyız?" dedi. "Sanırım hepimiz bir başın veya gülümsemenin çok şey ifade ettiği konusunda hemfikir olabiliriz.

Ayrıca bakınız

Sanal toplantı "data-original =" https://tr3.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/03/23/b41f2b1f-e62b-402f-a01c-31e8fcb534b5/resize/770x/2cb0a147caf9d551e514af8333d153r113/11. jpg

GÖRÜNTÜ: Getty Images / iStockphoto

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*