RSA konferansında COVID-19 için pozitif test yapan iki Exabeam çalışanı iyileşiyor

Exabeam çalışanları koronavirüsten iyileşiyor. Her ikisi de San Francisco'daki RSA'ya katıldıktan sonra koronavirüs için pozitif test edildi.

Teşhis edilen iki Exabeam çalışanı coronavirüs 24-28 Şubat tarihleri ​​arasında San Francisco'daki Moscone Center'da gerçekleştirilen RSA teknoloji konferansına katıldıktan sonra iyileşme yolunda.

Exabeam'in kıdemli güvenlik mühendisi Chris Tillett, iyileşme yolunda Exabeam sözcüsüne göre, etkilenen diğer çalışan da her gün olumlu adımlar atmakla birlikte, bu kişi hakkında daha fazla ayrıntı paylaşılamaz. Exabeam, Foster City, Kaliforniya'da bulunmaktadır.

Bir noktada, Tillett memleketi Connecticut'ta tıbbi olarak indüklenen bir komadaydı.

GÖRMEK: Coronavirus: Her işletmenin ihtiyaç duyduğu kritik BT politikaları ve araçları (TechRepublic Premium)

RSA katılımcılara koronavirüs maruziyeti konusunda uyarmak için e-posta gönderiyor

RSA katılımcılara durumu uyarmaları için bir e-posta gönderdi:

"RSA Konferansı katılımcılarının sağlığı ve güvenliği bizim için her yıl ve bu yıl daha büyük önem taşıyor. RSA Konferansı öncesinde, sırasında ve ondan beri proaktif olarak katılımcılara katılabilmek için COVID-19 durumunu sürekli olarak izliyoruz. yerel sağlık yetkilileri ile ortaklaşa mümkün olduğunca fazla bilgi.

Geçenlerde iki kişinin 24 Şubat Pazartesi günü başlayan RSA Konferansı'na katılan COVID-19 için pozitif test ettiğini öğrendik. Çok dikkatli olmakla birlikte, bu durumu sizinle paylaşmak istiyoruz, böylece kendi durumunuzu izlemek için gerekli adımları atabilirsiniz.

Bugüne kadar hiçbir resmi yönetim organı RSA Konferansı ile bu kişilerin RSA Konferansı etkinliğinde semptomları olduğunu veya COVID-19 kuluçka döneminde katıldığını bildirmemiştir. Araştırmalarını tamamlamak için gerekli bilgileri sağlamak için ilgili sağlık yetkilileri ile temas halindeyiz ve nasıl devam edecekleri konusunda rehberlik ediyoruz.

Bunlar topluluğumuz için zorlu ve benzeri görülmemiş zamanlardır ve RSA Konferansı, RSAC web sitesi. Düşüncelerimiz etkilenenlerle ilgilidir ve onlara tam bir iyileşme diliyoruz.

Grip benzeri belirtileriniz varsa, sonraki adımlarla ilgili bilgi almak için tıbbi sağlayıcınıza başvurun. Lütfen aşağıdakilere bakın CDC önerileri kendinizi ve başkalarını korumak için. "

TechRepublic RSA'ya katıldı. İçin burayı okuyun teknoloji konferansına katılmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenin koronavirüs salgınının ortasında.

Dünya genelinde teknik konferanslar iptal edildi

Birçok kişi RSA'nın iptalini beklemişti.
diğer birçok teknoloji konferansı ilk günlerde iptal edildi
koronavirüs yayılımı. RSA'nın 24 Şubat'ta başladığı zamanlarda bile, Şubat ayı sonlarında da planlanan Mobil Dünya Kongresi, 12 Şubat'ta iptal etme planlarını zaten açıklamıştı ve Facebook, San Francisco için planlanan Küresel Pazarlama Zirvesi'nden çekildi. Bunu kısa bir süre sonra konferanslardan veya ticari fuarlardan ertelenen veya iptal edilen şirketlerin çektiği günlük yakın duyurular izledi.

Bu makale 31 Mart 2020'de iki Exabeam çalışanının durumunu yansıtacak şekilde güncellenmiştir.

Ayrıca bakınız

<a href = "https://tr2.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/03/10/b0cd2fbd-e2e9-4f9c-a9e4-475eadca591b/resize/770x/c5c9271551939703a25e61cae1faf113/coronavj- hedef" = "_ boş" data-component = "modalEnlargeImage" data-headline = "

"data-credit =" Resim: Getty Images "rel =" noopener noreferrer nofollow ">koronavirüs, 3d render

Resim: Getty Images

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*