Salgın sırasında 1.1K kuruluşları tarafından kullanılan dört yeni acil müdahale uygulaması

ServiceNow'un yeni uygulamaları devlet kurumlarına ve işletmelere acil müdahale iş akışlarını optimize etmelerine yardımcı oluyor.

Dijital iş akışı şirketi ServiceNow kısa süre önce yayınlandı dört ücretsiz acil müdahale uygulaması kurumların müşteri hizmetlerini coronavirüs kriz. Pazartesi itibariyle, uygulamaların yayınlanmasından iki hafta sonra, 1.100'den fazla devlet kurumu ve işletme bu teknolojiyi kullanıyor.

GÖRMEK: Coronavirus: Her işletmenin ihtiyaç duyduğu kritik BT politikaları ve araçları (TechRepublic Premium)

ServiceNow'un CIO'su Chris Bedi, uygulamaların tasarlanması halkın gerçekten neye ihtiyaç duyduğunu görerek başladı.

Bedi, "Topluluğun, herhangi bir şirketin, herhangi bir vatandaşın bize söyleyebileceği bir fikir portalı oluşturduk," Hey, bunun için bir uygulamaya ihtiyacımız var, "http://www.techrepublic.com/" dedi Bedi. " fikirler büyüyor ve KPMG, Deloitte, Accenture gibi ortaklarla bu uygulamaları geliştirmek için onlarla birlikte çalışmak için ortaklık yapıyoruz, çünkü herhangi bir kaynak kapasitemiz yok. Buradaki fikir, herkesin bu krizle başa çıkmasına yardımcı olabilecek fikirler aktıkça uygulamalar geliştirmeye devam etmektir. "

Dört ücretsiz uygulama

  • Acil Müdahale Operasyonları

Bu uygulama, virüsün kendi yanıtı yönetmek yardımcı olmak için Şimdi Platform Washington Sağlık Bakanlığı, bir ServiceNow müşteri, tarafından başlatıldı.

"Kaynakların bulunması, doğru kaynakların atanması, bu kaynakların o konuma dağıtılabileceğinden emin olunması, bu kaynakların günlüğe kaydedilmesi, olayın sonuçları, raporların federal hükümete geri derlenmesi, umarım federal bir geri ödeme, bu süreçle ilgili her şey el ile yapıldı, bu da işleri yavaşlattığı anlamına geliyor, bu da kritik bir şey, "dedi Bedi.

Bedi, "Uygulamamız bunların hepsini otomatikleştirmeye ve dijitalleştirmeye yardımcı oluyor. Bu eyalet ve yerel ajansların çoğu Ulusal Olay Yönetimi Standardı NIMS adlı bir standarda abone oluyor." Dedi. "Tanımlanmış rollerde bir protokol gönderiyorlar. ServiceNow ile bir olay yaratacaklardı." Tamam, işte bu olay için ihtiyacınız olan tüm roller. "

Bedi, "E-posta yoluyla veya mobil cihaz aracılığıyla elektronik olarak bir insan havuzuna ulaşacaktı.

"Bu, kaynak tahsisine gerçek zamanlı görünürlük sağlarken hatalarla dolu manuel ve emek yoğun bir süreci otomatikleştirdi. Geliştirilmiş hesap verebilirlik, olay harcamaları için maksimum federal geri ödemeyi güvence altına almamızı sağlayacak. Bu aşamanın başarısı üzerine inşa ediyoruz. kaynak terhis, planlama, lojistik ve finans gibi diğer Olay Yönetim Fonksiyonlarının otomasyonu ile "diyor Washington Eyaleti Sağlık Bakanlığı CIO'su Jennifer McNamara.

ServiceNow tarafından geliştirilen Emergency Outreach uygulaması, salgın sırasında şirketleri çalışanlara bağlamak için Now Platform'u kullanıyor.

"Bir kriz sırasında, açıkça çalışanlarla bağlantıda kalmanız gerekir. Bu kadar basit olabilir," Hey, işte bu süre zarfında nasıl güvende kalacağınıza dair günlük bir hatırlatma, "http://www.techrepublic.com/" Bedi dedim.

Bedi, uygulaması ile şirketlerin bilgi sağlamak, güvenlik önlemleri sunmak, krizin etkisini değerlendirmek ve çalışanların nerede bulunduğunu onaylamak için e-posta yoluyla çalışanlara ulaşabilir dedi. Uygulama, akıllı telefon uygulaması aracılığıyla mobil cihazlarda da kullanılabilir.

Acil durum raporu uygulaması, çalışanların işverenlerini kendi karantinaya aldıklarını bildirmelerine ve işe ne zaman dönecekleri için bir zaman çizelgesi sunmalarına yardımcı olur. İş akışı işveren için aynı şekilde çalışır.

Bedi, "Bir çalışan virüse sahip olabileceğini hissediyorsa, (uygulama aracılığıyla) çok HIPAA / gizlilik uyumlu bir şekilde kendini tanıyabilir." Dedi. "Bu, yöneticilerine veya İK'ya dijital bir iş akışını tetikleyecek ve temelde her şeyi yönetecektir."

  • Acil Durum Maruz Kalma Yönetimi

Bir işveren bir çalışanın teşhis edildiğinin farkına vardığında coronavirüs, uygulama şirketin toplantı geçmişine ve iş konumuna göre enfekte çalışan maruz kalmış olabilir diğer kişileri tanımlamak yardımcı olur, dedi Bedi.

Bedi, "Bu uygulamalar ücretsizdir ve biz bu işi bitirene kadar ücretsiz olmaya devam edecekler."

Daha fazla bilgi için göz atın ServiceNow, AI ve analitiklerini Now Platformuna getiriyor TechRepublic.

Ayrıca bakınız

<a href = "https://tr3.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/04/01/cd548ec4-ed43-4663-92e4-2508212c71f3/resize/770x/8cfb8695267d07cffb2f059fa54c4459/servicow hedef" = " _blank "data-component =" modalEnlargeImage "data-headline ="

"data-credit =" Resim: ServiceNow "rel =" noopener noreferrer nofollow ">servicenow.jpg "data-original =" https://tr3.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/04/01/cd548ec4-ed43-4663-92e4-2508212c71f3/resize/770x/8cfb8695267d07cffb2f059fa54c4owsj45.j4s/459/45

Resim: ServiceNow

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*