Samsung Galaxy Note 20, yeni bir Snapdragon yonga seti ile Geekbench'i ziyaret etti | TechRadar

Samsung’un bir sonraki ana amiral gemisi olan Galaxy Note 20+ 5G, Geekbench veritabanını ziyaret etti ve bize yedekte yonga seti hakkında önemli bilgiler verdi.

Note 20'nin 5G varyantı olduğuna inanılan SM-N986U model adı ile yeni bir Samsung cihazı listelenmiştir. Not 10+ 5G, SM-N976U model numarasına sahipti. Snapdragon yonga setine sahip ABD versiyonu olması gerekiyordu.

Performans çekirdeğinin küme bilgileri

Performans çekirdeğinin küme bilgileri (Resim kredisi: Geekbench (@UniverseIce üzerinden))

Karşılaştırmaya daha yakından baktığında, görünen Samsung Galaxy Note 20'nin Android 10'da çalışacağını onaylıyor. Yonga seti, "Kona" olarak etiketleniyor. Aslanağzı 865 yonga setleri. İlginç bir şekilde, spesifik küme bilgileri, performans kümesinin maksimum 3.1 GHz frekansına sahip olduğunu, bu da Snapdragon 865’in “Altın” çekirdeğinin elde edebileceği 2.84 GHz'den önemli ölçüde daha yüksek olduğunu göstermektedir. Bu, hız aşırtmalı veya binmiş bir varyant yerine Snapdragon 865+ 'a bakabileceğimize inanmamıza neden oluyor. Diğer kümeler değişmeden kalır, 2.4 GHz'de üç çekirdek ve 1.8 GHz'de dört verimlilik çekirdeği vardır.

(İmaj kredisi: Geekbench)

Telefonun 8GB RAM'e sahip olduğu listeleniyor, ancak bundan daha fazla belleğe sahip varyantlar da olacak. Daha erken optimizasyonlarla zaman içinde değişebileceğinden, erken kriterlerin telefonun nasıl performans göstereceğinin doğru bir temsili olmadığı belirtilmelidir. Fark, Samsung Galaxy S20 serisinde bulunan Snapdragon 865 ile karşılaştırıldığında çok önemli olmayacak.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*