Samsung Galaxy S20 ve S10 fiyat düşüşü: Bu Paskalya hafta sonu fırsatlarıyla 140 £ tasarruf edin

Samsung'un S20 serisi ve geçen yılki Galaxy S10 cep telefonları şüphesiz son yıllarda piyasadaki en iyi telefonlardan bazıları. Ancak bunu göz önünde bulundurarak, aynı zamanda en pahalı olanlardan bazıları olması şaşırtıcı değildir.

Neyse ki, sık sık her şeyi biraz daha kolay hale getirmek için bir fiyat indirimi görüyoruz. Bir yıl kemerinin altında olan S10 için bu fiyat düşüşleri oldukça sık geliyor. Ama yepyeni S20 üçlüsü için … çok fazla değil.

Bunu akılda tutarak, herhangi bir fiyat düşüşü Samsung Galaxy S20 fırsatları özellikle aşağıdaki anlaşmalar gibi bu fiyat indirimleri 110 £ 'a kadar çık!

Yepyeni S20 veya Samsung Galaxy S20 Plus fırsatları hatta geçen yılki Galaxy S10 fırsatları, aşağıdaki bu telefonlarda bazı mükemmel fiyat düşüşleri listeledik.

Tam olarak bu uygun fiyatlı Samsung telefon fırsatları:

Bu Samsung cihazlarında bu kadar iyi olan nedir?

Samsung Galaxy S20 Plus:
Samsung'un en yeni üçlüsünün orta çocuğu olan S20 Plus, umduğunuz tüm alanlarda üst düzey özellikler sunuyor. Orada en iyi telefon ekranlarından birine, harika bir 4500mAh bataryaya, güçlü dahili cihazlara, 120Hz yenileme hızına ve hatta süper güçlü dörtlü kamera kurulumuna sahip.

Samsung Galaxy S20:
Samsung'un en yeni üçlüsünün en ucuz olan S20, daha düşük bir fiyata yukarıdakilere çok benzer özellikler sunuyor. 4000mAh pil, neredeyse aynı kamera kurulumu, aynı güçlü ekran ve hala 120Hz yenileme hızı elde edersiniz.

Samsung Galaxy S10:
Sadece üçün en eskisi olduğu için, kötü bir telefon olduğu anlamına gelmez. Galaxy S10, inanılmaz dahili güç, birinci sınıf kamera, güzel ekran ve amiral gemisi oluşturan diğer tüm özelliklerle dolu 2019'un en sevdiğimiz cihazlarından biriydi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*