SBI Card Mobil Uygulaması ve diğer self servis kanalları ile hareket halindeyken SBI Kartınızı yönetin!

Herkesin meşgul olduğu ve zamanının kısıtlı olduğu günümüzde, kredi kartı hesabınızı yönetmek veya temel işleri halletmek kolay ve rahat olmalıdır.

Burası SBI Kart Uygulaması kart hesap özetinizi parmaklarınızın ucuna getirdiği ve ekstreleriniz ve son ödeme tarihleriniz konusunda sizi güncel tuttuğu için kullanışlıdır. Özellikle Gen-Next için tasarlanan SBI Card Mobil Uygulaması, SBI Kredi Kartınızı mümkün olan en havalı şekilde yönetmenize yardımcı olur. 'Flexipay' özelliği ile alışverişi sevmek sorun değil çünkü büyük bir bakiyeyi kolay bir EMI'ye dönüştürmek mümkün. Ebeveynlerinizin cep telefonu bağlantılarını yeniden şarj etmek, elektrik faturalarını ödemek ve hatta seyahat rezervasyonu yapmak hiç bu kadar kolay olmadığı için rahat olmanızda bir sorun yok. Tüm bunları SBI Card Mobil Uygulaması sayesinde koltukta oturup en sevdiğiniz filmi izlerken yapabilirsiniz.

Ve bu sizi zaten etkilemediyse, bekleyin daha fazlası var. Güvenli uygulama, yurt içi ve yurt dışı kart kullanım tercihlerinizi etkinleştirmenizi veya devre dışı bırakmanızı sağlar. Ayrıca, kullanımınıza göre işlem limitinizi değiştirmenize yardımcı olur. Basitçe uluslararası işlemi kapatmak veya herhangi bir uluslararası satıcıda işlem miktarını sınırlamak, kartınızın kötüye kullanılmasını önlemenize yardımcı olabilir.

ne olduğu konusunda kesinlikle bir sınır yoktur. SBI Kart Mobil Uygulaması sizin için yapabilir. Kart PIN'inizi yönetebilir, kaybolması veya yanlış yerleştirilmesi durumunda kartları bloke edebilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, NFC özellikli Android Telefonunuza bir POS makinesinde dokunarak veya Bharat QR kodunu tarayarak temassız ödeme yaptığınızda arkadaşlarınızı etkilemenize bile yardımcı olabilir.

Merak ediyorsanız SBI Kart hesabınızı mobil uygulama dışında diğer self servis kanallardan da yönetebilirsiniz. Bunlar – ILA, web sitesi ve WhatsApp adlı etkileşimli bir 7/24 sohbet robotudur.

Bu self servis kanallara da ayrıntılı olarak bakalım:

SBI Kart Web Sitesi

SBI Kart web sitesi ile kart hesabınızı kolayca yönetebilir, yurt içi, yurt dışı, Satış Noktası (POS) ve online işlemleri açma/kapama gibi işlem tercihlerinizi seçebilir, harcama limitleri belirleyebilir, ödenmemiş aidatlarınızı ödeyebilir, işlem geçmişini görüntüleyebilirsiniz. ekstreyi indir, Kart PIN'ini değiştir ve çok daha fazlasını yap tek yapman gereken ziyaret etmek sbicard.com ve kimlik bilgilerinizle hesabınıza giriş yapın. Kullanıcı adı ve şifre gibi giriş bilgilerinizi hatırlamıyorsanız veya oluşturmadıysanız, SBI Kredi Kartı numaranız veya kayıtlı cep telefonu numaranız ile de giriş yapabilirsiniz.

SBI Kart Chatbot, ILA

SBI Card ILA, müşterilere sorguları veya sorunları konusunda yardımcı olmak için 7/24 destek sağlayan etkileşimli bir sohbet robotudur. Erişebilirsin SBI Card ILA sohbet robotu resmi web sitesi veya Mobil Uygulama aracılığıyla. Bu sohbet robotu, zaman ve konum ne olursa olsun, sorgularınızı çözmenize yardımcı olmak için her zaman istekli ve hazırdır.

İşlem tercihlerini yönetmek, işlem geçmişini veya hesap ekstresini görüntülemek, kart şifrenizi yönetmek, kredi kartı faturasını ödemek ve hatta iletişim bilgilerini güncellemek isteyip istemediğiniz önemli değil – SBI Card ILA chatbot, herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan sizin için halledebilir. ter damlası.

Naber

(İmaj kredisi: SBI Kartı)

SBI Card WhatsApp özelliği sayesinde SBI Kart Hesabınızı yönetmek arkadaşınızla sohbet etmek kadar kolay. Tek yapmanız gereken SBI Card'ın WhatsApp numarası 9004022022'yi kişilerinize kaydedip sohbete başlamak. SBI Kredi kartınızdaki veya hesap özetinizdeki ödenmemiş bakiyeyi görüntülemek, ödemelerle ilgili yardım istemek, Ödül Puanları hakkında bilgi almak veya WhatsApp hizmetini seçerek (web sitesi, Mobil Uygulama veya WhatsApp numarası), SBI Kart WhatsApp numarası üzerinden gerekli tüm bilgileri anında alabilirsiniz.

Özetlemek

Dolayısıyla, her zaman zamanınız kısıtlıysa, SBI Kredi Kartı hesabınızı yönetmek ve çeşitli hizmetlerden yararlanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 4 farklı self servis kanalından herhangi birini kullanın – Mobil Uygulama, web sitesi, etkileşimli sohbet robotu veya WhatsApp ve hareket halindeyken kart hesabınızı yönetin!

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*