Sennheiser Momentum gerçek kablosuz kulaklıklar fiyat İngiltere ve ABD'de kesti

Sennheiser Momentum fırsatları bugün yoğun ve hızlı bir şekilde geliyor – tam da hafta sonu için. Halef modellerinin piyasaya sürülmesinin zirvesinde sıcak – perakendeciler yeni ürünler Nisan ayında piyasaya sürülmeden önce kalan stoklarını temizlemek istediklerinden şu anda orijinal gerçek kablosuz kulaklıklarda bazı harika fiyatlar görüyoruz.

Sennheiser Momentum gerçek kablosuz kulaklıkları satışta bulabilirsiniz ABD'de sadece 199 dolar karşılığında, İngiltere fiyatları ile Amazon'da 189 £ değerinde bu haftasonu. Yeni model aktif gürültü iptali özelliğine sahip olsa da, klasik Sennheiser Momentum kulaklıkları hala güçlü ses ve genellikle bu fiyat noktasında görülmeyen muhteşem bir tasarım sunuyor.

Bu doğru, genellikle bu kalibrede gerçek kablosuz kulaklıklar için çok daha fazla ödeme yapacaksınız, bu da premium bir çift tomurcuğu çok daha azına takmak için mükemmel bir fırsat. Bunlar Sennheiser Momentum hem ABD'de hem de Birleşik Krallık'ta anlaşmalar mevcuttur, bu nedenle havuzun her iki tarafındaki müzik tutkunları bu hafta sonu tasarruflarını talep edebilir.

Bugünün en iyi Sennheiser Momentum fırsatları

Sennheiser Momentum gerçek kablosuz kulaklıklar | 299 $ Walmart şirketinde 199 $
İnanılmaz derecede düşük gecikme süresi ve zengin, güçlü ses kalitesi ile Sennheiser, Momentum gerçek kablosuz kulaklıklarını piyasaya sürdüklerinde ellerinde bir kazanan vardı. Bugün, Walmart'tan 100 $ 'lık harika bir tasarrufla sadece 199 $' lık bir dinleme parçasına sahip olabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Sennheiser Momentum gerçek kablosuz kulaklıklar | £ 279 Amazon'da 189 £
İngiltere'de alışveriş yapıyorsanız, bu hafta sonu Sennheiser Momentum gerçek kablosuz kulaklıklarda £ 90 tasarruf edebilirsiniz. Bu düşüşün Kara Cuma döneminde biraz daha düşük olduğunu gördük, ancak şu anda Amazon, bu modeldeki fiyat indirimlerinde en üst sırada yer alıyor.
Fırsatı Görüntüle

Daha fazla seçenek arıyorsanız, kablosuz kulaklık fiyatları tam burada TechRadar'da. Eğer bir Apple aromasının daha peşindeyseniz, bunlara da göz atmak isteyeceksiniz. ucuz AirPods fiyatlarıveya En iyi AirPods Pro fırsatları etrafında.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*