Shell'in izniyle İngiltere'nin en ucuz genişbant fırsatını kaçırmayın

Mevcut küresel durum ve sıkı kilit kuralları uygulandığında, geniş bant sağlayıcılarının çoğu yeni sözleşmeler ve geniş bant kurulumu sunmayı bıraktı.

Ancak bu, kendiniz kuramayacağınız anlamına gelmez. Bir telefon hattınız olduğu sürece, bu çok kolay ve anlaşılır bir işlemdir.

Ve geniş bant sözleşmeniz henüz sona erdiyse kesinlikle Shell'e geçmeyi düşünmelisiniz, sağlayıcı ADSL planının fiyatını düşürdü, yani bakıyorsunuz sadece geniş bant için ayda 16,99 £ ödeyerek!

Bu onu en ucuz yapar geniş bant anlaşması tüm İngiltere'de. Unutulmaması gereken tek şey, sadece 11Mb ortalama hızları ile gelmesi, bazı tavizler yapmanız gereken düşük bir fiyat elde etmek.

Shell biraz daha hızlı bir şekilde, lif planının fiyatını da düşürdü. Ayda 29,99 £ – 26,99 £. Ancak, yukarıda belirttiğimiz gibi, bu planların her ikisi için de bir telefon hattına ihtiyacınız olacaktır.

Henüz bir hesabınız yoksa, Virgin Media veya 4G ev geniş bant planları, bunlar şu anda bir geniş bant bağlantı kurmak için kalan iki yol gibi görünüyor.

Bu ace anlaşmasıyla ilgili daha fazla ayrıntı ister misiniz? Tam olarak özetlediğimiz için aşağı kaydırın.

Bu ace Shell geniş bant anlaşmasının tamamı:

Shell Energy Hızlı Geniş Bant | 18 aylık sözleşme | 11Mb ortalama hız | ÜCRETSİZ peşin | Aylık 16,99 TL
Basitçe söylemek gerekirse, bu geniş bant için inanılmaz bir değerdir. Her ay çok az para ödüyorsunuz ve hala 11Mb gibi iyi hızlar alıyorsunuz. Üstelik, önceden hiçbir şey ödemek zorunda değilsiniz, bu nedenle hiçbir yerde gizli veya gizli ücretler yoktur.
Fırsatı Görüntüle

Başka hangi geniş bant anlaşmaları var?

Bir telefon hattınız olduğu sürece cevap çoktur!

11Mb ortalama hız sizi düşürüyorsa, neden Vodafone Superfast 2 ile gitmiyorsunuz? Ayda 22,95 £ ortalama 63Mb hızlarda fiber geniş bant alıyorsunuz.

Veya geniş bandınızla bir freebie arıyorsanız, neden TalkTalk'u denemiyorsunuz? İçin Ayda 23,50 £ sağlayıcı 38Mb ortalama hız ve ön ödemeli 40 £ hediye kartı sunuyor Amazon veya diğer perakendeciler için.

Bahsetmiyorum bile, BT de oldukça tatlı bir anlaşma var – için Ayda 28,99 £, 50Mb'lik yüksek fiber hızlarına sahip olacaksınız.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*