Şimdi pizza teslimatı – bölgenizdeki en son pizza fırsatlarını yakalayın

Pizza teslimatı hala mevcuttur ve bu istekleri kontrol altında tutmak için size en iyi pizza fırsatlarını bulmak için web'i inceliyoruz. Evde sıkışacaksanız, sonuçta bir dilim ile de yapabilirsiniz.

Bu doğru, giderek daha fazla insan gıda dağıtım hizmetleri – ve özellikle hepimiz makarna bıkmış gibi ucuz bir pizza anlaşma sevimsiz iyilik. İyi haber şu ki, bol miktarda pizza dağıtım hizmeti hala çalışıyor ve bu hafta mükemmel fiyatlarla temassız teslimatlar sunuyor. Yani, sadece iyi şeylerin bir hitini arıyorsanız ya da tarafların ve tatlıların peşindeyseniz, şu anda ABD ve İngiltere'de bol miktarda pizza fırsatı bulacaksınız.

Tüm bunlardan kurtulmak için Dominos, Pizza Hut ve Papa John's'u arıyoruz ve en iyi tasarrufları bulmak için avcılıkla uğraştık.

ABD'de pizza teslimi fırsatları

Domino's pizza fırsatları

Her biri 5,99 $ karşılığında pizzaları ve kenarları karıştırın ve eşleştirin Domino's'da
Domino'nun iki veya daha fazla orta boy iki tepeli pizzalarını, ekmek katlarını, salatası, mermer kurabiye kekini, özel tavuğu, fırında pişmiş sandviçleri, doldurulmuş peynirli ekmeği, sekiz parçalı kemiksiz tavuğu veya makarnayı sadece 5,99 $ karşılığında alın. istemek?
Fırsatı Görüntüle

İki orta boy pizza kombinasyonu | Domino's şirketinde 19.99 $
Domino'da bu hafta sadece 19,99 $ karşılığında iki orta boy tepesi pizza, 16 Parmesan Ekmek Sokması ve iki litrelik bir şişe Kola ile 8 Tarçın Twist alın.
Fırsatı Görüntüle

Pizza Hut teslimat fiyatları

Büyük Kepçe Pizza | Pizza Hut şirketinde $ 12.99
Pizza Hut'ta 12,99 $ karşılığında 24 parça peynir ve pepperoni Big Dipper pizza alın. Ayrıca temassız teslimat da talep edebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

5 $ 'N Up Sıralaması – her biri 5 $' dan başlayan iki veya daha fazla öğe Pizza Hut'da
Domino'nun yukarıdaki anlaşmasına benzer şekilde, Pizza Hut da ortadaki tek kişilik pizzaları, kemik dışı kanatları, Cinnabon Mini Ruloları ve daha fazlasında iki veya daha fazla sayıda kendi paketinizi hazırlıyor. Bazı eşyalar 5 dolardan fazla olabilir, ancak bu pizza anlaşması sayesinde iyi bir şöleni daha az bir araya getirebilmelisiniz.
Fırsatı Görüntüle

Papa John's pizza fırsatları

İle pizza teslimatında tasarruf edin Papa John's bölge fırsatları
Papa John's, çeşitli anlaşmalarını bölgeye göre düzenler, bu da yaşadığınız her yerde büyük tasarruf anlamına gelir. Bu hafta pizza, yan ve içeceklerden tasarruf etmek için teslimat adresinizi siparişinize ekleyin.
Fırsatı Görüntüle

İngiltere'de pizza teslimat fırsatları

Domino's pizza fırsatları

Pizzada% 50'ye kadar indirim Domino's'da
Domino's, anlaşmalarını bölgeye göre belirliyor, ancak İngiltere çevresindeki birçok mağaza, belirli bir eşiği harcadığınızda pizzalarında yarı fiyatına kadar teklif veriyor. Bu hafta pizza teslimatında ne kadar tasarruf edebileceğinizi görmek için teslimat bilgilerinizi girin. Salı günleri için paket fırsatlar ve çok önemli olan Two şeklinde bulunacak başka birçok tasarruf da var. Ayrıca, çevrimiçi sipariş verir ve ön ödeme yaparsanız, temassız teslimat da vardır.

Fırsatı Görüntüle

Pizza Hut Otel Fiyatları

2 orta boy pizza ve klasik bir taraf | Pizza Hut şirketinde £ 20
Şu anda Pizza Hut'ta sadece 20 £ karşılığında iki orta pizza ve klasik bir yan alın veya sadece 2 £ ekstra için büyük bir boyuta yükseltin. Ayrıca, teslimat bilgilerinizi girip yerel restoranlarınızın neler sunduğuna bir göz atmak için Pizza Hut fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Salı 2'sday – bir pizza al, bir tane bedava al Pizza Hut'da
Pizza Hut'un Domino's Two'nun Salı günkü anlaşması da her hafta sunuluyor. Hangisi daha iyi? Karar vermek için önümüzdeki birkaç hafta boyunca.
Fırsatı Görüntüle

Papa John'un teslimat fiyatları

PayPal'da 20 TL harcadığınızda pizzada% 50 indirim Papa John's'da
20 TL harcadığınızda pizzanızı yarı fiyatına alın ve bu hafta alışverişinizi yapmak için PayPal'ı kullanın. Bu harika bir anlaşma ve zaten çevrimiçi ödeme sistemini kullanıyorsanız buna değer.
Fırsatı Görüntüle

Pizza ve yanlarda büyük tasarruf Papa John's'da
Bölgenizdeki yerel fırsatları puanlamak için teslimat bilgilerinizi Papa John'un web sitesine ekleyin. Birçok bölgesel teklifte yer alan ücretsiz içecek ve tatlılarla pizza ve yan paketlerde paradan tasarruf edebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*