Sinemayı ziyaret edemiyor musunuz? Artık Sky ile yeni film yayınları yakalayabilirsiniz

Artık yeni girişimi sayesinde evinizden en son sinema yayınlarını izleyebilirsiniz. Sky TV. Coronavirus'a İngiltere'deki tüm sinemaları etkili bir şekilde kapatan hızlı yanıt olarak Sky, sinema filmi yayınlarını hemen evlere getirmek için NBCUniversal ile birlikte çalıştı.

Bu bir ilk. Bu duyuru ile birlikte, bir sinema yayınının yerel multipleks veya arthouse'da yayınlanmasını bitirmeyi beklediği günler olacak. Artık arkadaki gürültülü çocuklar olmadan evde eğlenebilir ya da dökülen içecekler ve atılan patlamış mısır üzerinde yürüyen yapışkan ayakkabılar elde edebilirsiniz.

Sinema mağazasında küresel piyasaya sürülmesiyle aynı gün Sky Store'dan kiralanacak bir dizi film sunulacak ve ilk film 6 Nisan'da Trolls Dünya Turu olacak.

Cuma gününden itibaren, hepsi kısa bir süre önce sinemada piyasaya sürülen ve normalde çıkış yapacak olan The Hunt, The Invisible Man ve Emma'ya erişmek için Sky Store'a gidebileceksiniz. TV yayın hizmetleri çok daha aşağı.

"Evdeki herkes için hayatı biraz kolaylaştırmak"

Evde sıkışıp kalmış insanlara yanıt olarak Sky da birkaç değişiklik daha yaptı:

  • Sky Go Extra müşterilere ücretsizdir – aynı anda üç ekran erişimine izin verir
  • Nisan ayının sonundan itibaren Sky Talk müşterileri için İngiltere sabit hatlarına ücretsiz çağrılar
  • Sky Mobile müşteriler 10 GB ücretsiz veri alır

Sonunda Sky, YouTube Kids ve – heyecan verici bir şekilde – Disney Plus 'önümüzdeki haftalarda' platformda lanse edilecek, bu yüzden gözlerinizi dört açın.

EVP & CEO, Stephen UK Rooyen, Sky UK ve Europe şunları söyledi: “Çok çalışıyoruz Sky'da müşterilerimize bakmaya devam ettiğimizden emin olmak için.

"Ayrıca, evdeki herkesin çalışmaya, sevdiklerine bağlı kalmasına veya ailenin eğlenmesini sağlamaya çalışması için hayatı biraz daha kolay hale getirmeye yardımcı olacak bazı şeyler sunuyoruz."

Daha fazla oku:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*