Şirketinizin COVID sonrası toparlanma sürecini hızlandırmak için 5 B2B satış aracı

Daha fazla işletme bu yıl yeniden açılmayı ve satışları artırmayı dört gözle beklediğinden, yüksek rekabet hala büyük bir endişe kaynağı. İşte şirketinizin geliri hızlı bir şekilde başlatmak için kullanabileceği bazı araçlar.

E-posta pazarlaması, sosyal medya pazarlaması ve etkileşimli iletişim muhasebesi ile satış faaliyetlerinin önemli bir kısmı, şirketinizin kârlılığını artırmak için B2B satış araçlarını bulmak ve seçmek zaman alıcı olabilir. İşte şirketinizin toparlanmasını hızlandırmaya yardımcı olabilecek bu tür beş araç.

hubspot.jpg

Resim: Hubspot

Hubspot CRM, satış liderlerine ve ekiplerine tek bir gösterge panosu aracılığıyla satış boru hatlarında gerçek zamanlı görünürlük sağlayan hepsi bir arada bir Müşteri İlişkileri Yönetimi aracıdır. Araçlar paketi, satış, pazarlama, müşteri hizmetleri, içerik yönetimi ve operasyon araçlarının yanı sıra ölçeklenebilir bir pazarlama iletişim listesi içerir. Bu çözüm, ücretsiz toplantı planlaması, canlı sohbet ve e-posta şablonları sunar. Pazarlama, satış, müşteri hizmetleri ve operasyon ekipleri tek bir platformda birlikte çalışabilir. Potansiyel müşteriler e-postaları açtığında veya web sitenizi tıkladığında ekipler otomatik olarak bilgilendirilir ve ekiplerinizin olası satışları ele geçirmesine ve daha fazla anlaşmayı daha hızlı tamamlamasına olanak tanır.

Ana Özellikler

 • Anlaşma takibi
 • Boru hattı yönetimi
 • Müşteri içgörüleri
 • Raporlama panosu

CRM araçları paketi Başlangıç ​​planında iki kullanıcı için ayda 50 ABD dolarından, Profesyonel planda beş kullanıcı için ayda 1.780 ABD dolarından ve Kurumsal planda on kullanıcı için ayda 4.000 ABD dolarından başlar. Fiyatlandırma, pazarlama iletişim listesi boyutuna göre ölçeklendirilebilir. Yıllık ödeme yapıldığında indirimli oranlar mevcuttur.

merkez noktası

ceviz.jpg

Resim: Ceviz

Walnut, satış ve pazarlama ekiplerinizin potansiyel müşterileri daha hızlı dönüştürmesine yardımcı olmak için kolayca özel etkileşimli ürün demoları oluşturmanıza olanak tanır. Walnut, ürün özelliklerinden veya satış ekibinin yeteneğinden ziyade potansiyel deneyim perspektifinden B2B satışlarına odaklanır. Her potansiyel müşteri farklı olduğundan, ekibiniz kişiselleştirilmiş potansiyel satış demolarını ustalıkla hazırlayabilir. Kodlama konusunda deneyim sahibi olmanıza gerek yok; yazılımınızın her ekranını tek bir tıklama ile yakalayabilirsiniz. Walnut, uzaktaki ekiplere her seferinde bir profesyonel gibi anlaşmalar yapabilmeleri için kusursuz bir deneyim sunar.

Ana Özellikler

 • Sınırsız akışla ölçeklenebilir demo oluşturma
 • Kodlama deneyimi gerektirmeden tamamen özelleştirilebilir
 • Kullanımı kolay bir paylaşım paneli
 • Gelecekteki demoları optimize etmek için veri içgörüleri
 • Sıfır kesinti için kapsüllenmiş ortam

Fiyat için Ceviz ile iletişime geçiniz.

Ceviz

posta-tastic.jpg

Mailtastic, e-posta imzalarınızı ücretsiz reklam alanına dönüştürmenize olanak tanıyan bir e-posta imza platformu ve güçlü satış aracıdır. İçeriği, etkinlikleri, teklifleri ve diğer bilgileri doğrudan hedef kitlenizin gelen kutusuna gönderebilirsiniz. Mailtastic, mesajlarınızı kişiselleştirmenizi ve ilgili içeriği satış huninizdeki potansiyel müşterilere göndermenizi mümkün kılar. Hedeflenen grup imzalı pazarlama seçeneği, giden e-postaları, demo özetlerini, sözleşme yenilemelerini ve daha fazlasını hedef hesaplarla paylaşmanıza olanak tanır.

 • Ana Özellikler
 • Ölçeklenebilir e-posta imzası kişiselleştirme
 • Gelişmiş hedefleme
 • Tıklama pazarlaması
 • Demo veya web semineri paylaşımı

Mailtastic, Temel, Gelişmiş, Hedef ve Kurumsal olmak üzere dört fiyatlandırma planı sunar. Fiyatlandırma için Mailtastic ile iletişime geçin ve bir demo ayarlayın.

Mailtastic

lider besleyici.jpg

Resim: Öncü Besleyici

Leadfeeder, web sitenizi ziyaret eden şirketler ve işinizi ve ilgi alanlarınızı nasıl buldukları hakkında bilgi görüntüleyen bir müşteri adayı oluşturma ve satış araştırma aracıdır. Müşteri adayı oluşturma kolaylığı için, bu araç ayrıca bir çalışan iletişim veritabanı içerir ve nitelikli müşteri adaylarını doğrudan CRM'nize ve e-postanıza e-postayla göndermeyi mümkün kılar. Satış ve pazarlama ekibiniz, daha fazla reklam kampanyası geliştirmek ve başlatmak veya açılış sayfaları ve formları test etmek için Leadfeeder'ı kullanabilir.

Ana Özellikler

 • Müşteri adayı oluşturma
 • Satış araştırması
 • Web sitesi ziyaretçi takibi
 • Hesap tabanlı pazarlama

Leadfeeder iki aylık plan, üç güne kadar potansiyel müşteri tasarrufu sağlayan ücretsiz ancak sınırlı bir Lite planı ve iki haftaya kadar tasarruf sağlayan aylık 63 ABD Doları tutarında bir aylık Profesyonel plan sunar. Profesyonel plan ücretsiz deneme ile birlikte gelir.

lider besleyici

satış-navigatör-1080x500.jpg

Resim: LinkedIn

LinkedIn Sales Navigator, hedef pazarınızı araştırmanıza, anlamanıza ve onunla bağlantı kurmanıza yardımcı olan bir satış aracıdır. Özelleştirilmiş önerilerle şirketler içinde doğru kişileri bulmanıza yardımcı olacak gelişmiş yetenekler sunar. LinkedIn Sales Navigator ayrıca hedeflediğiniz müşteri adaylarını ve hesapları otomatik olarak kaydeder ve CRM ile kolaylıkla entegre olur. LinkedIn içindeki kişilerden ve şirketlerden gelen veriler, Sales Navigator'da gerçek zamanlı olarak güncellenir. Profilinizi kimlerin görüntülediğini görebilir ve dönüşümleri daha hızlı artırmak için onlara InMail mesajları gönderebilir veya bağlayabilirsiniz.

Ana Özellikler

 • Gelişmiş potansiyel müşteri ve şirket aramaları
 • Müşteri adayı önerileri
 • CRM entegrasyonu
 • InMail mesajlaşma
 • Akıllı bağlantı sunumları

LinkedIn Sales Navigator, ayda 89,99 ABD Doları ile Profesyonel, 149,99 ABD Doları/ay ile Ekip ve Kurumsal olmak üzere üç fiyatlandırma katmanı sunar. Enterprise ile ilgili fiyatlandırma bilgileri için LinkedIn Sales Navigator ile iletişime geçin.

LinkedIn

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*