Sizi kış donlarından koruyacak 7 yenilikçi ürün

Donmuş tundra benzeri koşullar, ABD'de COVID-19 aşılarını dağıtmaya yönelik sürekli stresli mücadelelere girdi. İşte kemiği donduran soğuğun üstesinden gelmeye yardımcı olacak yedi öğe.

Resim: iStock / eddtoro

Koronavirüs enjeksiyonlarının dağıtımı yavaş ilerleyebilir – hatta ülkenin en kalabalık eyaleti olan Kaliforniya'da başı çeken bir taramada – ancak Yine başka bir fırtına sonuncusunun hemen arkasındadır. Bilim adamları, Doğu Kıyısı boyunca Arkansas kadar batıya doğru ilerleyen yağmur yağacağını söyledi. New Mexico'nun kuzeyine kadar güneye ve Kuzey Carolina'nın en güneydeki sınırına kadar ulaşan neredeyse tüm üst eyaletler daha fazla kar yağışı yaşayacak. Teksas başarısız altyapı açığa çıktı, elektriksiz ve susuz (ve sahip oldukları suyun kullanılmadan önce kaynatılması gerekiyor) “idare etmeye” çalışan sakinlerle olağanüstü halini sürdürüyor. Başkan Biden Yalnız Yıldız devletini büyük bir felakette ilan etti.

Havanın ciddiyeti, çığda 28 kişinin ölümü sadece bu yıl içinde (2021). Ürperek uyandıran kar fırtınalarıyla savaşanlar, kelimenin tam anlamıyla kilolarca kar altında kalmayabilir, ancak bu olmadıkları anlamına gelmez aşırı hava durumu yaşamak.

Hazırlayıcı olmanın işe yaradığı yer burasıdır. Seyrek kullanılan odaların yanı sıra kapı ve pencereleri kapatın. Tavan aranız varsa, onu yalıtın. Yeteneği varsa, tavan fanlarını saat yönünün tersine çevirin, bu da sıcak havayı aşağıya gönderir. Dışarıda içeriden daha sıcak olan gün içinde güneş varsa, güneşliği / perdeleri / perdeleri açın. Çok katlı bir eviniz varsa, üst kattaki odalar daha sıcak olacak ve en iyi uyumak için. Parke zeminler kadar güzel, kilimler ve halılar sıcaklığa katkıda bulunacaktır.

Güzel bir parıltı yayarlarken, mumları ısı kaynağı olarak kullanmayın; çok kolay kaza sonucu çıkan yangınların kaynağıdırlar.

Cebinizde saklamak için el ısıtıcıları, mikrodalgada kullanılabilir ısıtma pedleri, sıcak su şişelerinin veya battaniyelerin (ısıtılmış, elektrikli, katmanlar ve hatta popüler ağırlıklı battaniyeler ek sıcaklık sağlar) eski moda teknolojisine bakın. Daha büyük hacimli parçaları tercih etmek yerine katmanları katlayın, ancak katmanların altındakilerin çok sıkı olmadığından emin olun, çünkü sıcak tutmak için kanınızın akmasını sağlamanız gerekir. Evinizin içinde çorap ve terlik giyin. Ve bu “eski eşler” atasözü doğrudur – battaniyenin altındayken ısınızdan ısı kaybedersiniz – bir bere veya kafatası şapkası düşünün.

GÖRMEK: COVID-19 işyeri politikası (TechRepublic Premium)

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, burada, içinde olmanız gerektiğinde ısıran soğukluğun bir kısmını önlemek için tasarlanmış yenilikçi ürünler var.

Resim: Havanın Altında

Weather ShieldPod altında Under the Weather'dan: ShieldPod başlangıçta ön cephedeki sağlık çalışanlarını olası maruziyetten korumaya yardımcı olmak için tasarlandı, ancak ona olan ilgi, Under the Weather'ın patent bekleyen tasarımını sert hava koşullarına veya sosyal mesafe çözümlerine karşı ekstra koruma için değiştirmesine neden oldu. Yetişkin bedenleri ve 10 yaşından büyük okul öncesi çocuklar için bir beden mevcuttur. Üreticinin belirttiği gibi “Orada Olun. Hava Durumu veya Değil”.

Resim: Noco

NOCO Boost Plus: Dışarıdayken bir arabanın aküsünün ölmesi inanılmaz derecede sakıncalıdır, ancak korkunç, donma sıcaklıklarında ölümcül bir durum olabilir. 6 litrelik gaz ve 3 litrelik dizel motorlar için bir araba akü takviye paketi, taşınabilir güç bankası şarj cihazı ve atlama kabloları bulunan NOCO Boost Plus GB40 1000 Amp 12 Volt UltraSafe Lityum Atlama Başlangıç ​​Kutusu ile bitmiş bir akü başlatın. Aynı zamanda çok görevli: Bir araba takviyeli marş, taşınabilir güç bankası ve LED el feneri. Akıllı telefonları, tabletleri ve diğer USB cihazlarını şarj edin. Herhangi bir elektrikli USB bağlantı noktasından 2,1 amperde üç saatte kolayca şarj edilebilir. Ayrıca, acil durum flaşı ve SOS dahil olmak üzere yedi ışık moduna sahip entegre bir 100 lümen LED el feneri de bulunmaktadır.

Resim: PHOOZY

PHOOZY Apollo Ii + Antimikrobiyal – Yalıtımlı Telefon Kılıfı: Phoozy, güneşte aşırı ısınmayı önlemeye yardımcı olan ve soğukta pil ömrünü uzatan NASA teknolojisinden üretilen patentli Chromium Thermal Barrier ile, üreticisinin “her macera ve her cihaz için uzay giysisi teknolojisi” dediği şeyi sunuyor. Bu yeni model kasa, entegre bir AGION antimikrobiyal kaplamaya sahiptir. Bu, telefonunuzu aşırı soğuğa / sıcağa karşı koruyan, pil ömrünü uzatan, 8 'düşmeye karşı koruma sağlayan ve havada süzülen “mikropla savaşan” bir telefon kılıfıdır. Dahil edilen anahtarlık, PHOOZY'yi anahtarlarınıza, FOB'unuza, kordonunuza veya donanımınıza bağlar. Üç renk ve iki boyutta gelir.

Resim: Ororo

Ororo Isıtmalı Yelek: Ororo ısıtma bölümünde ikiye katlandı. Sırt, boyun ve midenin ön tarafında ısınan dört karbon fiber bobinin yanı sıra dolgu malzemesi ile izole edilmiştir. Bobinler lityum iyon pil ile çalışır. Seçtiğiniz ısı seviyesine (düşük, orta ve yüksek) bağlı olarak yelek 10 saate kadar rahat kalabilir. Yeleğin içindeki bir USB bağlantı noktası bir cep telefonunu şarj edebilir. Erkek ve kadın bedenlerinde mevcuttur.

Resim: Keçi Hikayesi

KEÇİ Öyküsü GINA akıllı kahve enstrümanı kahveyi üç farklı şekilde hazırlar – dökme, damlama veya Fransız presi. Kahve damlamasının akışını hassas bir valf ve bir GINA uygulaması yardımıyla kontrol edin. Bu akıllı kahve makinesinin daha fazla rahatlık için yerleşik bir ölçeği vardır. Muhafazaya entegre edilen bu akıllı kahve enstrümanı, uygulamaya doğrudan uyum sağlar ve uygulamaya bağlanır.

Resim: Moshi

Moshi's Digits Dokunmatik Eldivenler: Akıllı telefon veya tablette duyarlı ve doğru hareketler sağlayan iletken liflerden yapılmış dokunmatik eldivenlerle sıcak kalın ve bağlantıda kalın. Açık gri renkte S / M bedeninde veya koyu gri M / L'de mevcut olan eldivenler üniseks ve çok yönlüdür. Elde yıkanabilir.

Resim: Viofo

Viofo A29 Çizgi Çeliği Yağmur ve kar kesinlikle sürüş sırasında görüşünüzü engeller. Ve küçük bir kaza bile yol kenarında durmanıza (ve donmanıza) neden olabilir. Sekiz megapiksel görüntü sensörüne, yedi cam F1.8 diyafram lensine, WDR (Geniş Dinamik Aralık) teknolojisine sahip Viofo gibi bir gösterge kamerası ile güvende kalın ve parlak ve karanlık alanlar üzerindeki aydınlatmayı otomatik olarak dengeleyin. Yol işaretleri ve plakalar gibi net ayrıntıları yakalamaya yardımcı olabilir. A129 Pro Duo 4K Dual Dash Kamera 3840 x 2160P, Ultra HD 4K ön ve 1080P arkadan görünümler sunar. Wi-Fi dashcam, Sony 8MP Sensör GPS, arabelleğe alınmış park modu, G-Sensörü, hareket algılama ve döngü kaydına sahiptir.

Ayrıca bakın

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*