Sling TV anlaşması: önümüzdeki iki hafta boyunca ücretsiz kablolu TV almak için son şans

Sling TV sayesinde evde sosyal mesafeler çok daha kolaylaştı. TV yayın hizmeti şu anda Sling TV Blue planından 14 gün ÜCRETSİZ – ama bu fantastik özgür 5 Nisan Pazar günü sona eriyor.

Bu ücretsiz bir deneme değildir ve herhangi bir taahhüt, sözleşme veya ödeme detayı gerekmez – bir kuruş ödemeden Sling TV Blue hizmetine 14 gün ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Bu tekliften yararlanmak için doğrudan Sling web sitesine gidin

Sling TV Blue, üç ekranda eşzamanlı görüntülemeye izin vermenin yanı sıra 45'ten fazla canlı kanala, ücretsiz bulut DVR'a ve 50.000'den fazla isteğe bağlı başlığa erişmenizi sağlar.

Mavi plan, bazıları Fox, NBC, ABD, Bravo, TBS, FX, Syfy, Bloomberg TV, Fox News, Headline News ve MSNBC dahil olmak üzere daha fazla haber ve çocuk odaklı kanala ihtiyaç duyan herkes için idealdir. Kablo olmayan veya son zamanlarda kabloyu kesen herkes için ideal.

Ancak teklifler burada bitmiyor, sağlayıcı da tüm planlarında 10 $ indirim ve ücretsiz teklif Amazon Fire TV Çubuğu iki ay boyunca ön ödeme yaparsanız.


Sling TV iyi mi?

Kesinlikle TechRadar'ın onayını aldı! Uygulamada en sevdiğiniz kanalları özelleştirmenize izin verdiği gerçeğini seviyoruz ve kiralayabileceğiniz filmler ile birlikte isteğe bağlı programlama oldukça kullanışlı.

Uygulamayı aktarabilecek herhangi bir cihazda izleyebileceğinizden bahsetmiyorum – tabletinizi, telefonunuzu, dizüstü bilgisayarınızı, akıllı TV'nizi vb.

Ayrıca sinsi ücretler veya uzun vadeli sözleşmeler olmadığını oldukça ferahlatıcı buluyoruz – bunun için sabit bir ücret ödersiniz TV yayın hizmeti.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bizim kontrol Sling TV incelemesi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*