Smarty'nin sadece 100GB veri SIM anlaşması sadece 15 £ / pm'de baskın olmaya devam ediyor

Smarty Mobile, sunabileceği çok şey olan bir markadır. SIM sadece fırsatlar. Tam esneklik, uygun fiyatlandırma ve şu anda zaten çok etkileyici bir SIM planındaki verileri ikiye katlayın.

Tüm bu faktörler arasında, çift veri birçok kişi için en ilginç olacaktır. Smarty 50GB'lık popüler veri planını aldı ve bu değeri iki katına çıkardı. Bu artık alabileceğiniz anlamına gelir Ayda sadece £ 15 için 100 GB veri – Uzun zamandır gördüğümüz en değerli SIM'lerden biri.

Bunun da ötesinde, Smarty'nin tüm planları bir aylık haddeleme sözleşmelerinde çalışır, bu da istediğiniz zaman ayrılabileceğiniz anlamına gelir ve bu da onu ideal stop-over SIM yapar. Tabii ki, buradaki tek büyük veri SIM'i değil.

Her ikisi de bir EE'den 100GB veri SIM ve bir Üçlü sınırsız veri güç merkezi Bu teklife güçlü bir rekabet sun. Ancak buradaki düşük fiyat ve esneklik birçok kişi için ideal olacaktır.

Smarty Mobile'ın sadece yeni SIM kartı:

Sadece Smarty'dan SIM planı | 1 aylık yuvarlanma | 50GB 100 GB veri | Sınırsız arama ve kısa mesajlar | Aylık £ 15
Bu, hem Smarty'nin en iyi planı hem de şimdiye kadar gördüğümüz en iyi SIM fırsatlarından biri gibi görünüyor ve Üç'e ve etkileyici sınırsız veri planlarına rakip. Ayda sadece 15 sterlin karşılığında, 100 GB'lık devasa bir veri elde edersiniz, birçok görevi yerine getirmeniz için bol bol. Ayrıca, istediğiniz zaman ayrılabilmeniz için 1 aylık bir sözleşme yapıyorsunuz.Fırsatı Görüntüle

Şu anda başka hangi SIM fırsatları var?

Smarty'nin yanından geçin ve aşikar diğer rakip Üç. Şu anda, Three Mobile bir ayda sadece £ 18 fiyat için sınırsız veri planı.

Çok pahalı? Üç aynı zamanda bir 8 GB karşılığında 8 GB ve eğer Smarty'nin sunduğu şeylerin sesini seviyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz diğer SIM seçenekleri yalnızcahepsi bu 1 aylık esneklikle.

Neden Smarty Mobile'a geçilmeli?

Daha önce hiç duymadığınız bir marka ve yine de büyük perakendecilere ciddi bir rekabet veren bir isim – size nedenini söyleyelim.

Sadece ucuz SIM fırsatları ve büyük veri pazarlıklarının mükemmel bir karışımı ile Smarty, pazarın ihtiyaçlarının çoğunu karşılar. Ve 1 aylık haddeleme sözleşmeleri ile istediğiniz kadar kalabilirsiniz, bu da mükemmel bir durdurma seçeneği haline getirir.

Son bir fayda mı? Smarty, cihazlarınızı telefonunuza bağlamanıza olanak tanır, yani herhangi bir dizüstü bilgisayar, tablet veya hatta bir konsolda bu 100 GB'lik veriyi kullanabilirsiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*