Solo Pro gürültü önleyici kulaklıkları şimdiye kadarki en düşük fiyata indirir

Gürültü önleyici bazı ucuz kulaklıklar almak için en iyi zamanı bekliyorsanız, altın sarmış olabilirsiniz. Bu Beats Solo Pro gürültü önleyici kulaklıklar şu anda şimdiye kadarki en düşük fiyatlarına düşüyor – John Lewis şirketinde £ 219. Bu, John Lewis'ten iki yıllık fantastik bir garanti ile normal 269 £ fiyat etiketi üzerinde 50 £ indirim.

Geçen yıl piyasaya sürülen bu, Beats Pro gürültü önleyici kulaklıkların kısa ömürlerinde aldığı ilk gerçek fiyat düşüşü. Çok çeşitli renklerde (hepsi şu anda aynı fiyata düşürülmüş) sağlam bir çerçeve ve Beats serisinde şimdiye kadar gördüğümüz en büyük kalite artışı sunuyorlar.

Ciddi bir şekilde, bu şık teneke kutuların içine gizlenmiş bazı mükemmel gürültü önleme işlemleri var, ihtiyacınız olduğunda önemli gürültüye izin veren şeffaflık modu.

Ayrıca, bir iPhone kullanıcısıysanız, ucuz gürültü önleyici kulaklıklar için Beats'ı aramaya alışık olacaksınız. Apple'ın kendi W1 yongası, özellikle aygıtlar arasında geçiş yaparken Apple cihazlarıyla eşleştirmeyi zahmetsizce kolaylaştırır. Bunlar, bazı ciddi swaggerlara sahip gürültü önleyici kulaklıklardır ve şu anda en düşük fiyata oturmaktadır.

İngiltere'de değil misiniz? Aşağıda en iyi Beats Solo Pro kulaklık fırsatlarını ve satışlarını topluyoruz.

Günün En İyi Gürültü Önleyici Kulaklık Fırsatları – Beats Solo Pro

Solo Pro gürültü önleyici kulaklıklar | £ 269,95 John Lewis şirketinde £ 219
Beats Solo Pro, geçen yıl piyasaya sürülen Beats kulaklık hattını tamamen yeniden keşfetti. Kolayca tanınabilir bardakları solik gürültü önleme ve güçlü ses ile donatmak, hızla rütbenin zirvesine yükseldi. Bugün, ilk büyük fiyat düşüşünü görüyoruz, 50 sterlinlik bir indirim, John Lewis'in iki yıllık garantisiyle bu fiyatı sadece 219 sterline indiriyor.
Fırsatı Görüntüle

Sizi en son gelişmelerle güncel tutuyoruz Beats kulaklık fiyatları başlar başlamaz, aynı zamanda en iyi gürültü önleyici kulaklık satışı Genel. Eğer aradığınız gürültü iptali varsa, en son kontrol etmek isteyebilirsiniz Sony WH-1000 XM3 fiyatları ilk.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*