Sonsuz Dünyalarda Kriz Nasıl İzlenir: sipariş ve çevrimiçi akış ayrıntıları

DC Comics kanonunun en büyük süper kahramanlarına sahip olan Arrowverse geçitleri, artık herhangi bir TV hayranının takviminde önemli olaylardır ve size bu yıl sırayla Sonsuz Dünyalardaki Krizi nasıl izleyeceğinizi anlatmak için buradayız.

Bir dizi en iyi süper kahraman şovları, Sonsuz Dünyalardaki Kriz beş bölümden oluşur – biri Supergirl, Batwoman, Flash, Arrow ve DC'nin Yarının Efsaneleri.

Sizin için hiçbir şeyi şımartmak istemiyoruz, ancak Anti-Monitor tüm çoklu evreyi yok etmeye çalıştığı için süper kahramanların bu yıl gerçekten karşı olduğunu söylemek güvenlidir.

İster sertleştirilmiş bir DC Comics hayranı olun, isterse yeni bir şova bağlanmanın kolay bir yolunu arayın, Infinite Earths'teki Krizi çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinizi ve geçişi doğru sırayla nasıl yayınlayacağınızı – tüm ücretsiz görüntüleme seçenekleri dahil etrafında.

Ülkenizin dışından Sonsuz Dünyalarda Kriz Nasıl İzlenir

Yurtdışından CW veya NOW TV gibi yayın içeriklerine erişmeye çalışıyorsanız, coğrafi engelleme kısıtlamaları nedeniyle neredeyse kesinlikle bunu yapamazsınız. Ancak kolay ve mükemmel bir yasal çözüm var. Şunlardan birini indirme: en iyi VPN'ler Nerede olursanız olun Sonsuz Dünyalardaki Krizi izlemenizi sağlar.

Bu basit yazılım, IP adresinizi değiştirir, böylece evdeki gibi canlı veya isteğe bağlı bölümlere erişebilir, CW ve NOW TV'yi ücretsiz olarak dünyanın her yerinden canlı bir seçenek haline getirebilirsiniz.

Sonsuz Dünyalarda Kriz: Bölüm 1 – Süper Kız

Sonsuz Dünyalardaki Kriz 5.Sezon 9.Bölüm Supergirl Monitör ve Harbinger, Anti-Monitor'u almak için dünyanın en büyük süper kahramanlarını bir araya getirir.

Sonsuz Dünyalarda Kriz: 2. Bölüm – Batwoman

Sonsuz Dünyalarda Kriz: Kısım 2 Batwoman 1.Sezon 9. ama özellikle İngiltere'deki insanlar için zor bir iş. Çünkü Batwoman, İngiltere'de E4'te yayınlanmaya başladı ve 9. bölüm Mayıs ayına kadar düşüş göstermedi, Sky tarafından aksi belirtildiği gibi koşu düzenini bozdu. ABD'deki insanlar daha kolay, ancak yazma sırasında, CW'nin web sitesi üzerinden ücretsiz olarak yayınlanabiliyordu.

Sonsuz Dünyalarda Kriz: Bölüm 3 – Flash

Sonra izlemek istiyorsun 6.Sezon 9. İngiltere'de kolay, ancak ABD'de The CW'nin web sitesinde ücretsiz akış yapmayı durdurdu. Bu, yurtdışından Birleşik Devletler'de değilseniz, bu durumda satın almanız gerektiği anlamına gelir. VPN kullanma kendinizi diğer yayın seçeneklerinin kullanılabileceği İngiltere gibi konumlara yeniden konumlandırmanıza olanak tanır.

Sonsuz Dünyalarda Kriz: Bölüm 4 – Ok

Sonsuz Dünyalardaki Krizi izleyerek devam etmeye devam edin Arrow Sezon 8, Bölüm 8, şu anda hem ABD'de hem de İngiltere'de ücretsiz olarak izlenebilir.

Sonsuz Topraklardaki Krizi İzle: Bölüm 5 – Yarının Efsaneleri

DC'nin Yarının Efsaneleri sezon 5'inin Sonsuz Dünyalar'daki Krizin son taksitiyle başlamasıyla başlayacaksınız – böylece Yarının Efsaneleri'ni istiyorsunuz Sezon 1. bu yılın Arrowverse geçişini doğru sırada izlemeyi bitirmek için.

İlk olarak 2 Nisan Perşembe günü Sky One'da 20: 00'da yayınlanır – bundan sonra ağın daha uygun fiyatlı akarsu kardeşi ŞİMDİ TV'ye iner. ABD'de bunun bedelini ödemeniz gerekecek.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*