Sony WH1000XM3 gürültü önleyici kulaklıklar Walmart'ta 70 $ fiyat indirimi alıyor

Eşinizle veya oda arkadaşınızla içeride sıkışıp kalırsanız ve istenmeyen sesleri engellemek için bir çift gürültü önleyici kulaklık arıyorsanız, şanslısınız demektir.

Şu anda Walmart, en iyi Sony WH1000XM3 gürültü önleyici kulaklıklara sahip 278 dolara satışta. Bu, 70 dolarlık bir indirim ve kablosuz kulaklıklar için bulduğumuz en iyi fiyat.

Sony WH1000XM3 kulaklıklar, sektör lideri dijital gürültü önleme teknolojisi sunan, piyasadaki en iyi gürültü önleyici kulaklıklar olduğunu iddia ediyor. İster seyahat ederken, ister yürürken veya meşgul bir ofiste olun, Sony kulaklıklar çevrenizdeki seslere uyum sağlayacak ve arka plan gürültüsünü buna göre ayarlayacaktır. Bluetooth kulaklıklar ayrıca dokunmatik sensörle kolayca kontrol edilebilen güçlü ses sunar. Sony kulaklıklar, hızlı bir şarj gerektiğinde hızlı şarj ile 30 saate kadar pil ömrü sağlar.

Sony WH1000XM3 Gürültü Önleyici Kulaklıklar: 349,99 $ Walmart şirketinde 278 $
Çabuk, bu anlaşma hızla ilerliyor! Sony WH1000XM3 Gürültü Önleyici Kulaklıkları Walmart'ta 278 $ karşılığında satışa çıkarın. Kablosuz kulaklıklar siyah veya gümüş renk seçiminizde mevcuttur ve dijital gürültü önleme teknolojisine sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Aşağıdaki en iyi kulaklık fırsatlarından daha fazla alışveriş yapın ve Walmart'ın 35 $ üzerindeki tüm siparişler için ücretsiz gönderim sunduğunu unutmayın.

Walmart'in en iyi Kulaklık fiyatları:

Bose SoundSport Kablosuz Spor Kulaklıkları: $ 149 Walmart şirketinde 129 $
Antrenmanlar için mükemmel olan Bose SoundSport kulaklıkları Walmart'ta 129 dolara satılıyor. Kablosuz kulakiçi kulaklıklar tere dayanıklıdır ve en üst düzeyde konfor ve güvenli uyum için kulakiçi kulaklık uçlarına sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Powerbeats 3 Kulaklıkları Atar: $199,99 Walmart'da $ 77.98
Powerbeats 3 kulaklıklar Walmart'ta yalnızca 77,98 dolara satılıyor. Bu 100 $ + indirim ve suya dayanıklı kablosuz kulaklıklar için bulduğumuz en düşük fiyat. Powerbeats 3, Beats Decade Koleksiyonunun bir parçasıdır ve çeşitli eğlenceli renk kombinasyonlarına sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Samsung Galaxy Tomurcukları: $ 129.99 Walmart şirketinde 108 $
Walmart, Samsung Galaxy Buds'ı 108 dolara satılıyor. Kablosuz kulaklıklar Ambient Aware ile ne kadar çevre sesi duymak istediğinizi kontrol etmenizi ve kablosuz bir şarj kutusu ile gelmenizi sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Solo3 Kablosuz Kulak İçi Kulaklıkları Beats: 299,9 $5 Walmart şirketinde 169.99 $
Walmart'taki Beats Solo3 Kablosuz kulaklıklarda 100 $ + tasarruf edin. Kulak üstü kulaklıklar, çok günlük kullanım için 40 saate kadar pil ömrü sağlar ve kablosuz dinleme için cihazınıza bağlanabilmeniz için Bluetooth teknolojisine sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Topluluğumuza bakın en iyi gürültü önleyici kulaklıklar ve daha fazla alışveriş yapın en ucuz gürültü önleyici kulaklık fiyatları şu anda mevcut olan.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*