Sony'nin WH-1000XM3'ü% 43 indirimli, böylece en sevdiğiniz şarkıları daha az ödeyerek dinleyebilirsiniz

Fitness etkileyicilerinin tecrit yoluyla yollarına girdiğini görüyor musunuz? Bu görünen kabus bitene kadar rahatlamak ister misiniz? Sony, rahat edebileceğiniz ve zen alabileceğiniz en iyi gürültü önleyici kulaklıklarla zen içinde kalmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda size inanılmaz bir% 43 tasarruf sağlıyor.

İçerisinde 1. sırada 2020 için en iyi kulaklıklarımız toplama Sony WH-1000XM3 olağanüstü yeniliklerle ödüllendirilmiş inovasyon ve iyi sesin çocuğu gürültü iptali. Bu muhteşem kutular, etrafındaki gürültü seviyelerine göre ses bariyerini ayarlayabilen tek kulaklık oldukları için herhangi bir rakibi kolayca gölgede bırakıyor.

WH-1000MX3’ün 30 saatlik olağanüstü pil ömrü sayesinde, en sevdiğiniz sesin derinliklerine dalmış olmanın keyfini çıkaracak ve kesintisiz uzun süreli oturumlar için kendi kişisel evreninize taşınacaksınız. Ayrıca, sadece 10 dakikalık şarjla yaklaşık 5 saatlik çalma süresi elde etmenizi sağlayan hızlı bir şarj moduna sahiptir.

Şu anda eBay aracılığıyla 236,82 ABD doları tutarında etkileyici bir indirimle Sony Sony-1000XM3 ile mutlu yerinize gidin.

Sony WH-1000XM3 | 313.13 AU $ (549.95 RRP; 236.82 AU $ tasarruf edin)

Paranın alabileceği en iyi kulaklıklar şu anda eBay aracılığıyla 236,13 ABD doları tutarında inanılmaz bir indirim yapıyor. En iyi görünümlü ve en konforlu kulaklıkları istiyorsanız ve ses kalitesiyle ilgiliyseniz, bunlar sizin için kutulardır. 30 saatlik güçlü bir pil ömrü sunan bu kulaklıklar en kritik ses tutkunu bile etkileyecek. Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*