Sony'nin WH1000XM3 gürültü önleyici kulaklıkları Walmart'ta 70 $ fiyat indirimi alıyor

En üst düzey gürültü önleyici kulaklıkları arıyorsanız, şanslısınız demektir. Sınırlı bir süre için Walmart en çok satan Sony WH1000XM3 kulaklıklara sahip 278 dolara satışta. Bu, 70 dolarlık bir indirim ve kablosuz kulaklıklar için bulduğumuz en iyi fiyat.

Sony WH1000XM3 kulaklıklar, sektör lideri dijital gürültü önleme teknolojisi sunan, piyasadaki en iyi gürültü önleyici kulaklıklar olduğunu iddia ediyor. İster seyahat ederken, ister yürürken veya meşgul bir ofiste olun, Sony kulaklıklar çevrenizdeki seslere uyum sağlayacak ve arka plan gürültüsünü buna göre ayarlayacaktır. Bluetooth kulaklıklar ayrıca dokunmatik sensörle kolayca kontrol edilebilen güçlü ses sunar. Sony kulaklıklar, hızlı bir şarj gerektiğinde hızlı şarj ile 30 saate kadar pil ömrü sağlar.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, bu Sony WH1000XM3 için bulduğumuz en iyi fiyat ve üst seviye kulaklıklar için harika bir anlaşma. Walmart'ın kulaklıkları bu fiyata ne kadar süre alacağını bilmiyoruz, bu yüzden çok geç olmadan şimdi faydalanmalısınız.

Sony WH1000XM3 Gürültü Önleyici Kulaklıklar: 349,99 $ Walmart şirketinde 278 $
Sony WH1000XM3 Gürültü Önleyici Kulaklıkları Walmart'ta 278 $ karşılığında satışa alabilirsiniz. Kablosuz kulaklıklar, siyah veya gümüş renk seçeneklerinde mevcuttur ve dijital gürültü önleme teknolojisine sahiptir ve 30 saatlik etkileyici bir pil ömrü sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Topluluğumuza bakın en iyi gürültü önleyici kulaklıklar ve daha fazla alışveriş yapın en ucuz gürültü önleyici kulaklık fiyatları şu anda mevcut olan.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*