Sprint'te iPhone anlaşma uyarısı: iPhone 11, 11 Pro, XR ve iPhone XS'de fiyat indirimleri

Apple iPhone'da bir indirim yapmak istiyorsanız, şanslısınız demektir. Sınırlı bir süre için Sprint, iPhone 11, 11 Pro, XR ve iPhone XS'deki fırsatları içeren iPhone serisinde fiyat indirimleri sunuyor. Aylık ödemelerden tasarruf edebilirsiniz ve al Telefonunuzu ve numaranızı Sprint'e getirdiğinizde 300 $ ön ödemeli Mastercard.

9 Nisan'dan başlayarak, uygun bir cihaz getirirseniz veya yeni bir telefon alır ve Sprint Unlimited planına kaydolursanız, postada 300 ABD doları tutarında ön ödemeli bir Mastercard alırsınız. Kendi telefonunuzu getirirseniz, bir SIM kiti satın alabilir veya bir Sprint SIM kartı kullanabilir ve ardından cihazınızı çevrimiçi olarak etkinleştirebilirsiniz. Ön ödemeli Mastercard daha sonra kayıttan sonraki 90 gün içinde gönderilecektir.

Her cihaz için aşağıda ayrıntılı olarak listelediğimiz bir Sprint Flex kiralamada yeni bir telefon satın alırsanız daha da fazla tasarruf edebilirsiniz. Sprint'e geçmeyi veya yepyeni bir iPhone'dan tasarruf etmeyi düşünüyorsanız, bu harika bir teklif. Yukarıda belirttiğimiz gibi, Sprint'in bahar satışı 9 Nisan'da sona eriyor, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

Sprint iPhone fırsatları:

iPhone 11 için Sprint'te 699 $ | İPhone 11'i uygun takas ile ayda 0 $ karşılığında sipariş edin
Sprint Flex 18 aylık kiralamayla iPhone 11'i ücretsiz edinin. Etkinleştirmeden sonraki 30 gün içinde uygun bir telefonla işlem yapmalısınız ve kredilerin iki ay içinde uygulandığını göreceksiniz. 12 kira ödemesinden sonra istediğiniz zaman en son iPhone'a geri dönüp yükseltebilirsiniz. İPhone satın alımınızla birlikte herhangi bir Apple Watch'ta% 50 indirim yapabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Sprint'te 999 $ karşılığında iPhone 11 Pro | İPhone 11 Pro'yu uygun takas ile ayda 41.67 $ karşılığında sipariş edin
Sınırlı bir süre için, iPhone 11 Pro'yu Sprint Flex 18 aylık kiralama ile aylık 41,67 $ sipariş edebilirsiniz. 18. ayda, iade edebilir ve yeni bir modele yükseltebilir veya satın alabilirsiniz (bir toplu ödeme veya 6 aylık ödeme yoluyla). Ayrıca, iPhone satın alımınızla herhangi bir Apple Watch'ta% 50 indirim kazanın.
Fırsatı Görüntüle

Sprint'te iPhone XR 599 Dolar | İPhone XR'ı Sprint Flex kiralamada aylık 10 ABD Doları karşılığında alın
Sprint Flex 18 aylık kiralamada 64GB iPhone XR'ı ayda 10 $ karşılığında alın. 18. ayda, telefonu iade edebilir ve yeni bir modele yükseltebilir, satın alabilir veya altı aylık ödeme yapabilirsiniz. Erken iptal ederseniz, kalan bakiye ödenecektir. Ayrıca iPhone satın alımınızda herhangi bir Apple Watch'u% 50 indirimli alabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Sprint'te 899 dolara iPhone XS | Sprint Flex kiralama ile iPhone XS modelini 25 $ / ay kazanın
İPhone XS'i Sprint Flex 18 aylık kira ile ayda 25 $ karşılığında alın. 18. ayda, telefonu iade edip yeni bir modele yükseltebilir veya bir toplu ödeme veya altı aylık ödeme ile satın alabilirsiniz. Ayrıca, iPhone satın alımınızla Apple Watch'ta% 50 tasarruf edin.
Fırsatı Görüntüle

En iyi ürünlerimizle daha fazla iPhone teklifi satın alın iPhone 11 ve 11 Pro fırsatları.

Ayrıca en iyisini de görebilirsiniz iPhone XR fiyatları ve en iyi iPhone XS fırsatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*