Şu anda akış hizmetine kaydolursanız, bu Sling TV fırsatı size 10 ABD doları indirim sağlar

Kendinizi son birkaç gün içinde (geri kalanımız gibi) evde sıkışmış bulan bir kablo kesiciyseniz, Sling TV günü kurtarmak için burada olabilir.

TV akış hizmetinin en son teklifiyle şunları yapabilirsiniz: ilk ayınız için 20 $ kadar az ödeme yapın 30'dan fazla canlı kanal elde etmek için. Ve evet, ESPN, Disney Channel, FXM, AMC ve çok daha fazlasını içerir!

Hangi kanallara erişebileceğiniz, seçtiğiniz pakete bağlıdır. Sling TV üç farklı paket sunar: Sling Orange, Sling Blue veya Sling Orange + Blue. Ve esnek olduğu için, herhangi bir uzun sözleşmeye bağlı kalmayacaksınız – istediğiniz zaman bırakabilirsiniz.

Veya iki ay boyunca ön ödeme yapmaya hazırsanız ÜCRETSİZ Amazon Fire TV çubuğu alacaksınız. Ayrıca, 10 saate kadar TV'yi ücretsiz olarak kaydedebilir veya DVR'a ekleyebilir veya aylık 5 $ ek ücret karşılığında 50 saate kadar kayıt yapabilirsiniz.

Hiç Arkadaşlar hayranları var mı? Son derece popüler olan şov Sling TV'de. Ve benzerleri Better Call Saul, The Walking Dead, RuPaul'un Drag Yarışı ve aşırı derecede tıkanabilir diğer şovlardan oluşan bir dizi.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Bu ace Sling TV fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için kaydırmaya devam edin.


Sling TV Turuncu | İlk ay için 20 ABD doları
Sadece eğlence ve aile kanalları ile dolu temel bir paket arıyorsanız o zaman bu sizin için olanıdır. Bu planla ESPN, AMC, CNN, Komedi Merkezi, Cartoon Network, Disney Kanalı, TNT, Gıda Ağı, TBS, IFC ve A&E dahil 32 kanal alacaksınız! Bununla birlikte, bu paketin herhangi bir NBC ağından yoksun olduğunu ve bir seferde yalnızca bir akış cihazına izin verdiğini belirtmek önemlidir.Fırsatı Görüntüle

Sling TV Mavi | İlk ay için 20 ABD doları
Aylık fiyatı artırmak istemiyor, ancak daha fazla akış seçeneği mi istiyorsunuz? Bu plan size 47 kanal verir ve aynı anda üç farklı cihazda yayın yapmanıza olanak tanır. Fox, NBC, ABD, Bravo, TBS, FX, Syfy, Bloomberg TV, Fox News, Manşet Haber ve MSNBC beğenilerini edinmek için şimdi kaydolun. Bu plan özellikle daha fazla haber ve çocuk odaklı kanallar isteyen insanlar için harika. Ancak bu paketle ESPN veya Disney Channel alamayacaksınız – bunu yukarıdaki veya aşağıdaki planla alabilirsiniz. Fırsatı Görüntüle

Askı TV Turuncu + Mavi | $45 İlk ay için aylık 35 ABD doları
Her iki dünyanın en iyisini elde etmek için Sling TV Orange + Blue'ya abone olun. Hala 53 tüm kanala erişirken aylık ücretlerinizden 10 $ indirim alıyorsunuz! Size bir tat vermek için, bu planla Komedi Merkezi, Tarih, IFC, NFL Ağı ve çok daha fazlasını elde etmeyi düşünürsünüz.Fırsatı Görüntüle

Sling TV iyi mi?

Kesinlikle TechRadar'ın onayını aldı! Uygulamada en sevdiğiniz kanalları özelleştirmenize izin verdiği gerçeğini seviyoruz ve kiralayabileceğiniz filmler ile birlikte isteğe bağlı programlama oldukça kullanışlı.

Uygulamayı aktarabilecek herhangi bir cihazda izleyebileceğinizden bahsetmiyorum – tabletinizi, telefonunuzu, dizüstü bilgisayarınızı, akıllı TV'nizi vb.

Ayrıca sinsi ücretler veya uzun vadeli sözleşmeler olmadığını oldukça ferahlatıcı buluyoruz – hizmet için sabit bir ücret ödersiniz.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bizim kontrol Sling TV incelemesi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*