Şu anda mevcut olan en ucuz mobil geniş bant dongle'ları nereden satın alabileceğiniz

Eğer dünyadaki diğer birçok insan gibi, şimdi kendinizi evden çalışırken buluyorsanız, yapmanız gereken bir durumda olabilirsiniz. çok hızlı bir şekilde internet bağlantısını sıralayın. Yeniler genişbant fiyatları zaman alır, bu yüzden daha hızlı bir çözüm nedir?

Orada bir dizi ağ, mobil geniş bant dongle'ları, doğrudan masaüstünüze veya dizüstü bilgisayarınıza takabileceğiniz bir USB cihazı sunuyor. Bu cihazla zahmetli bir kurulum yapmanıza gerek kalmadan anında bir internet bağlantısı kazanabilirsiniz.

Bu, kendinizi uygun bir maliyetle ve geçici olarak hızlı bir şekilde çevrimiçi hale getirmek için mükemmel olabilir. Ancak en ucuz mobil geniş bant dongle'larını nerede bulabilirsiniz? Şimdi, Vodafone ve O2 en iyi fiyatlar var gibi görünüyor.

Dört ağın tamamı, 4G ev geniş bant ve mobil geniş bant planları (aşağıda daha fazlası) şeklinde daha güçlü geçici seçenekler sunuyor, ancak Vodafone ve O2, daha ucuz dongle'larda en iyi fiyatlara sahip.

Aşağıda, hem Vodafone hem de O2 tarafından sunulan tüm fiyatlar da dahil olmak üzere bu USB belleklerden birini satın almak hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız.

Şu anda en iyi mobil geniş bant dongle'ları:

O2 Huawei 4G Donanım Kilidi | Ücretsiz ön sipariş | 24 aylık sözleşme | 15GB veri | Aylık 20,55 £
O2'nin donanım kilidi ile veri başlığını, ön maliyeti ve sözleşme süresini ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değiştirebilirsiniz. Bununla birlikte, bir şeyi her değiştirdiğinizde, aylık harcamanız artacaktır. Bu, etraftaki en ucuz dongle'lardan biri olarak işe yarıyor.Fırsatı Görüntüle

Vodafone K5160 Donanım Kilidi | 12 aylık sözleşmeler | ÜCRETSİZ peşin | 24 GB veri | Aylık £ 22'dan başlayan fiyatlarla
'K5160' gibi cazip bir isimle, çok şey beklersiniz! Bu, yüksek veri sınırına ihtiyaç duyanlar için mükemmel olacak. Vodafone'un dongle'ı sınırsız veriye kadar uzanır ve yukarıdakilerden daha kısa sözleşme uzunlukları verir. İdeal planınızı bulmak için farklı seçeneklerle oynayın.Fırsatı Görüntüle

Diğer geçici ev genişbant fırsatları:

Geçici internete mi ihtiyacınız var, ancak yukarıda bahsedilen dongle'lardan biraz daha güçlü bir şey mi istiyorsunuz? Diğer iki güçlü seçenek var – 4G ev geniş bant ve mobil geniş bant.

4G ev genişbant taktığınız bir yönlendirici sağlayarak çok daha fazla sayıda cihazı bağlamanıza olanak tanır ve internet bağlantınızı kazanmak için bir SIM planı kullanır. Bu geçici internet için en iyi seçenek olacak ve ayrıca 5G ev genişbant Eğer doğru yerde yaşıyorsan.

Diğer seçenek Mobil geniş bant taşınabilir yönlendiriciler, dongle'lar ve daha fazlası. Orada onları bir sürü vardır, bu yüzden seçeneklerinizi dikkate değer.

Mobil geniş bant dongle'ları nasıl çalışır?

Normal geniş banttan farklı olarak, bu mobil geniş bant dongle'ları doğrudan bir cihaza takılır ve dizüstü bilgisayarınızdan veya masaüstünüzden evinizde çalışırken bunları mükemmel hale getirir.

Standart bir geniş bant bağlantısı kadar güçlü bir bağlantı sağlayamaz veya yukarıda belirtilen seçeneklerden kazanılmış bir bağlantı sağlar, ancak kurulumu çok daha ucuzdur ve kurulumu daha kolaydır.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*