Supergirl: Infinite Earths'te her yerde çevrimiçi kriz izleyin

Arrowverse, Oliver Queen'in ilk önce yeşil bir başlık giydiği ve 2012'de Star City'yi kurtarmak için hayatının misyonu haline gelmesinden bu yana uzun bir yol kat etti. Şimdi paylaşılan DC evrenini oluşturan şovlardan biri, henüz bitmiş olan veya nerede yaşadığınıza bağlı olarak sadece devam ediyor olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak, Infinite Earths'te Kriz'i izlemeye ve dünyanın her yerinden Supergirl 5. sezonu çevrimiçi olarak nasıl ücretsiz izleyeceğinize buradan aktarabilirsiniz.

Supergirl 5.Sezon 5.Bölüm

Supergirl 5. sezon prömiyeri 6 Ekim 2019'da ABD'de yapıldı ve CW'de gösterildi. Sezon finali 29 Mart'ta, İngiltere'de 5 sezonun ikinci yarısı 30 Mart'ta bölüm 9, 'Sonsuz Topraklardaki Kriz: birinci bölüm' ile yeniden başladı. Devlet taraftarları kesinlikle daha ayrıcalıklı, çünkü CW kolayca yayınlanabilen ücretsiz bir hava kanalı Hulu'da yayınlandı Amerika'nın birçok yerinde, kablo kesme çözümlerini tercih edenler için. Altıncı bir sezon için zaten yenilendi.

Gösteri, Arrowverse ve Flash'ı takip eden Arrowverse'in bir parçası olarak başlatılan üçüncü oldu. Supergirl, yani Kara Danvers veya Kara Zor-el olarak Melissa Benoist'i canlandırıyor ve güçlerini kabul edip Ulusal Şehir'in koruyucusu rolünü üstlenirken onu takip ediyor. Bu serinin çok basit bir genel görünümü, en iyi süper kahraman şovları etrafında ve bozulma riski çok iyi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*