Surfshark en iyi ucuz VPN anlaşmasına sahip ve şimdi bazı işletmeler için ücretsiz

Eğer VPN hizmeti Surfshark zaten dünyanın en iyi VPN anlaşmalarından bazılarına sahip olabilirdi, sağlayıcı mevcut küresel durum ışığında müşterileri için yukarıda ve öteye gitti. Surfshark şimdi küçük şirketler için altı ücretsiz ÜCRETSİZ VPN ayını sunuyor.

Birçok insan şimdi çalışmak için evlerine çekiliyorken, VPN'ler, güvenli olmayan ev bağlantılarından yararlanmaya çalışan siber suçlulara karşı savaşta son derece yararlı oldu. Tüm trafiği şifreleyerek, tüm hassas bilgileri elde etmeyi çok daha zor hale getirir – bu, çok daha güvenli bir çevrimiçi ortam anlamına gelir.

Surfshark Kilitlenmeye tabi ülkelerde 10 veya daha az çalışana sahip şirketlere izin veriyor bu bağlantıda altı aylık ücretsiz VPN için başvur.

Ve eğer bir iş değilseniz ama yine de çevrimiçi hayatınızı bir VPN ile koruma fikri gibi, Surfshark'ın para teklifleri için büyük bir değeri olduğu için henüz geri dönmeyin. Şimdi kaydolun ve iki yıllık plan için ayda 1,99 $ / 1,69 £ etkin bir şekilde ödeme yapacak – Bu% 83'lük büyük bir indirim.

İki yıllık teminat için 50 $ / 50 £ 'dan daha az ödeme yapmak inanılmaz bir anlaşma, Surfshark'ı en ucuzlardan biri haline getiriyor VPN fırsatları etrafında. Ancak bu, kaliteden ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmez, çünkü aynı zamanda dünyanın en iyi hizmetlerinden biridir (genel olarak en iyi beş VPN hizmetimizde sıralıyoruz), çok fazla özellik barındırıyor, Netflix'in engellemesini kaldırıyor ve hızlı ve yararlı canlı sohbet desteği.

bölen

Bu Surfshark VPN fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinin:

Surfshark VPN | 24 ay | $ 47,76 | % 83 indirim
Surfshark'ı dünyadaki en iyi ikinci VPN sağlayıcımız olarak görmemizin bir nedeni var. Bir hesap başına sınırsız cihaz sunmanın yanı sıra, 30 günlük para iade garantisi ve son derece hızlı ve yararlı canlı sohbete sahiptir, böylece hizmetle mücadele etmek zorunda kalmazsınız. Artı 47.76 $, önümüzdeki 24 aylık VPN ve çevrimiçi güvenlik ihtiyaçlarınızı çözmek için oldukça küçük bir miktardır.
Fırsatı Görüntüle

Surfshark iyi bir VPN sağlayıcısı mı?

Kesinlikle! VPN hizmetlerinde yaptığımız tüm kapsamlı testleri ve analizleri veren ikinci en iyi VPN hizmetimiz olarak oturmak oldukça güzel bir konum.

Endişeniz yayınlanıyorsa, Surfshark Netflix'in engellemesini kolayca kaldırır ve 60'tan fazla ülkede 1000'den fazla sunucuya sahiptir, bu da kendinizi evde giderek daha fazla zaman harcadığınızda, sizin için yepyeni bir içerik dünyası olduğu anlamına gelir.

Veya gizlilik bir VPN'nin ana nedeninizse, sağlayıcı AES-256 şifreleme, OpenVPN ve IKEv2 desteği, günlüksiz bir politika ve bağlantınız düşerse sizi korumak için bir öldürme anahtarı gibi birçok teknik özelliğe sahiptir.

Sağlayıcı hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, tam adresimizi kontrol ettiğinizden emin olun. Surfshark incelemesi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*