SXSW 2020, koronavirüs salgını nedeniyle iptal edildi

SXSW Austin Şehri tarafından resmen iptal edildi. Bu etkinlikte CNN, Apple, LinkedIn, IBM, Netflix, WarnerMedia, TikTok, Amazon Studios, Intel, Facebook, Twitter ve Panasonic kefalet gibi şirketlerden sonra geliyor.

<a href = "https://tr4.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/03/06/ede70caf-413c-4e4c-bb51-518a257783c4/resize/770x/d7f1f036242838ceef7686f8aa7cfd51/sxsw19 hedef" = "_ boş" data-component = "modalEnlargeImage" data-headline = "

SXSW'da aktris Mandy Moore ve aktör Milo Ventimiglia ile böyle sahneler yaygındır.

"data-credit =" Resim: Jim Bennett / Getty Images "rel =" noopener noreferrer nofollow ">South By Southwest Konferansı ve Festivalleri - 4.Gün

SXSW'da aktris Mandy Moore ve aktör Milo Ventimiglia ile böyle sahneler yaygındır.

Resim: Jim Bennett / Getty Images

SXSW 2020'den önceki günler Cuma günü, etkinlik Austin Şehri tarafından iptal edildi. Müzik, film, teknoloji, sanat ve oyun konferansı dünyanın dört bir yanından 400.000'den fazla insanı ve 350 milyon dolar yerel ekonomik etki.

SXSW organizatörleri yaptığı açıklamada, "Austin Şehri, SXSW ve SXSW EDU için Mart tarihlerini iptal etti. SXSW, şehrin talimatlarını sadık bir şekilde takip edecek. Bu haberi sizinle paylaşmaktan harap olduk." Gösteri devam etmeli " DNA'mız ve bu 34 yılda ilk kez Mart olayının gerçekleşmeyecek. Şimdi bu benzeri görülmemiş durumun sonuçları üzerinde çalışıyoruz. " Organizatörler, etkinliği yeniden planlamak ve SXSW EDU'dan başlayarak sanal bir SXSW çevrimiçi deneyimi sunmak için seçeneklere baktıklarını söylediler.

GÖRMEK: Tedarik zinciri gecikmelerinin ötesinde teknoloji endüstrisi üzerinde büyük etkisi olan Coronavirus (ücretsiz PDF) (TechRepublic)

Apple, IBM, Netflix, TikTok ve Amazon, SXSW'ye kefalet eden şirketler arasında

Apple, LinkedIn, IBM, Netflix, WarnerMedia, TikTok, Amazon Stüdyoları, Intel, Facebook, Twitter ve Panasonic, koronavirüs hakkındaki endişeler nedeniyle kefaletle ilk defa yer aldı.

Cuma günü erken saatlerde, medya devi CNN katılım planlarını iptal etti. CNN şu açıklamayı yaptı: "Dikkatli olunca ve durum çok hızlı değiştiği için CNN, çalışanları için tüm gerekli olmayan seyahat ve olayları bir sonraki duyuruya kadar sınırladı. Bu nedenle CNN ilerlemeyecek CITIZEN by CNN House ile bu yıl SXSW'da. "

SXSW, koronavirüs nedeniyle iptal edilen birçok teknoloji konferansından biri

South by Southwest 13-22 Mart tarihlerinde planlandı ve normalde Austin'deki mekanlarda gerçekleşti. Bu tür bir olay Jon Hamm ile dirsekleri ovalayabilirsiniz, rastgele uzaylılara çarpmak, HBO Taht Oyunları'nda taht için kanama aktivasyon, Amazon'un Dünya Lezzetleri Bahçesi'nden bir Hellhound'u evcilleştirin ve daha sonra teknoloji hakkında bilgi edinmek için caddeden aşağıya doğru LG 5G mobilite ile çalışıyor veya hakkında daha fazla bilgi edinin otonom araçların geleceği. Büyülü bir yer ve gerçek dünyanın etkileyemeyeceği bir olay türü gibi görünüyor, ama ne yazık ki, bu yıl koronavirüs ve COVID-19 tehdidi büyük gibi görünüyor.

Sony, Universal ve Warner Music çalışanlara katılmamalarını tavsiye ettiği için etkinlik son günlerde tehdit edildi.
Gerçek benlik
popüler Modern Güzellik Evi etkinliğini iptal etti. Tüm Hypergiant SXSW aktivasyonları iptal edildi. Latinx Evi kapatıldı. Sermaye Fabrikası başlangıç ​​taramasını iptal etti. Atticus Ross, Kumail Nanjiani, Emily Gordon, Ozzy Osbourne, Nine Inch Nails'den Trent Reznor ve Beastie Boys gibi eğlenceler, SXSW'nin organizatörleri açıklamayı yapmadan önce hafta sonu gelmek için daha emin bir şekilde kefaletle katılmışlardı.

Hillary Clinton, Andrew Yang ve Chris Evans hala SXSW'da konuşmacı olarak listelendi

Seçim çerçevesi üzerinde hala büyük isimler vardı. Hillary Clinton, Adam Schiff, Beto O'Rourke ve Andrew Yang, programın "Amerika'nın Geleceği ile İlgili Sohbetler"dizisi ve henüz iptal ettiklerini söylememişlerdi. Chris Evans hala açılış konuşmacısı olarak listelendi.

Johns Hopkins tarafından derlenen verilere göre, yeni koronavirüsün neden olduğu hastalık olan 101.583 onaylanmış COVID-19 vakası olmuştur. Toplam 55.863 kişi iyileşti ve 3.460 kişi öldü. Amerika Birleşik Devletleri'nde 14'ü Washington eyaletinde, biri California'da olmak üzere 14 ölüm gerçekleşti.

Ayrıca bakınız

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*