TalkTalk'ın ucuz fiber genişbant anlaşmaları artık 40 £ Amazon hediye kartı ile geliyor

Geniş bant sağlayıcıları Aşk paketlerine ücretsiz hediyeler ve promosyonlar ekleyerek sizi cezbetmek için. Ancak işleri biraz daha karmaşık hale getirmek için, genellikle ellerinizi almak için size uzun süre vermezler.

TalkTalk bunu yapmak için en son sağlayıcıdır ve 40 £ değerinde hediye kartı sunar. Amazon.co.uk veya bir dizi diğer perakendeci. Bu promosyon ucuz Faster Fiber planına eklendi … ancak sadece 8 Nisan'a kadar geçerli olacak.

Açıkçası, bu en uzun zaman dilimi değil, sizi hızlı bir kararla bırakıyor. TalkTalk'ın Daha Hızlı Elyafı en iyilerinden biri genişbant fiyatları şu anda, ortalama 38Mb'lik hızlar için sadece 23,50 £.

Bunun da ötesinde, TalkTalk hiçbir ön ödeme talep etmez, fiyat artışı vaat etmez ve en büyük rakiplerinden farklı olarak henüz sözleşme süresini 24 aya kadar çıkarmamıştır.

TalkTalk'ın çok değerli ucuz genişbant fırsatı:

TalkTalk Daha Hızlı Fiber Geniş Bant | 18 aylar | Ort. Hız 38Mb | Satır kiralama dahil. | ÜCRETSİZ etkinleştirme | 23,50 £ | £ 40 Amazon.co.uk hediye kartı
Bu TalkTalk teklifinden hoşlanacak çok şey var. Kesinlikle peşin ödemek için hiçbir şey, aylık faturaları sadece £ 23,50 gelir ve bu fiyata, ortalama 38 Mb ortalama güçlü hızlar alıyorsunuz. Bunun da ötesinde, kısa bir süre için £ 40 Amazon.co.uk hediye kartı, M&S veya Tesco Voucher veya ön ödemeli bir kredi kartı alacaksınız.

Anlaşma 8 Nisan'da sona eriyor
Fırsatı Görüntüle

Başka hangi geniş bant anlaşmaları var?

Bir sürü var fiber genişbant fiyatları ama TalkTalk'ın en yakın rakibi Vodafone. Şu anda £ 22.95 fiyatla 63Mb ortalama hız sunan Vodafone, TalkTalk'u fiyattan atıyor.

Ancak, yukarıda belirtilen kuponu almayacaksınız ve Vodafone kısa süre önce başladı 24 aylık sözleşmeler sunmakdaha uzun bir yatırım haline getirir.

Veya nakit paraya hafifçe güvenmek sakıncası yoksa, Plusnet mükemmel bir elyaf teklifine sahiptir. 36Mb ortalama hızı ve şu anda 70 £ Mastercard ile gelen hızlar için ayda 22.99 £ maliyet.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*