TalkTalk'ın yarınki ucuz fiber genişbant fırsatlarını alın ve 40 £ Amazon kartı kazanın

Farenizi hazırlayın çünkü saat TalkTalk'ın en son geniş bant anlaşmasını işaretliyor. Yarın akşam 11.59'dan önce oraya gidin ve hem ucuz faturaları hem de lezzetli bir freebie'yi güvende tutabilirsiniz.

Biraz daha kesin olmak gerekirse, TalkTalk'ın Daha Hızlı Fiber planıyla, sadece 38Mb ortalama hız elde etmekle kalmazsınız. aylık £ 23,50 fiyatıancak TalkTalk da 40 sterlin değerinde ücretsiz bir fiş veriyor.

Bu kupon şunlar için olabilir Amazon.co.uk, M&S, Tesco veya sadece Mastercard olarak verilir. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, bu zaten en iyi değer lif planlarından biri olan güzel bir bonus.

Olsa da bahsetmeye değer genişbant fiyatları şu anda kurulan ülke genelinde kilitlenme nedeniyle biraz zor. Zaten yüklü bir telefon hattınız yoksa, TalkTalk bir süre daha kurmayacak.

Şu anda internet bağlantısına ihtiyaç duyan telefon hattı kurulumu olmayanlar için, 4G ev genişbant hızlı ve yardımcı bir çözüm olabilir.

TalkTalk'ın çok değerli ucuz genişbant fırsatı:

TalkTalk Daha Hızlı Fiber Geniş Bant | 18 aylar | Ort. Hız 38Mb | Satır kiralama dahil. | ÜCRETSİZ etkinleştirme | 23,50 £ | £ 40 Amazon.co.uk hediye kartı
Bu TalkTalk teklifinden hoşlanacak çok şey var. Kesinlikle peşin ödemek için hiçbir şey, aylık faturaları sadece £ 23,50 gelir ve bu fiyata, ortalama 38 Mb ortalama güçlü hızlar alıyorsunuz. Bunun da ötesinde, kısa bir süre için £ 40 Amazon.co.uk hediye kartı, M&S veya Tesco Voucher veya ön ödemeli bir kredi kartı alacaksınız.

Anlaşma 8 Nisan Çarşamba günü 23.59'da bitiyorFırsatı Görüntüle

Başka hangi geniş bant anlaşmaları var?

Bir sürü var fiber genişbant fiyatları ama TalkTalk'ın en yakın rakibi Vodafone. Şu anda £ 22.95 fiyatla 63Mb ortalama hız sunan Vodafone, TalkTalk'u fiyattan atıyor.

Ancak, yukarıda belirtilen kuponu almayacaksınız ve Vodafone kısa süre önce başladı 24 aylık sözleşmeler sunmakdaha uzun bir yatırım haline getirir.

Veya nakit paraya hafifçe güvenmek sakıncası yoksa, Plusnet mükemmel bir elyaf teklifine sahiptir. 36Mb ortalama hızı ve şu anda 70 £ Mastercard ile gelen hızlar için ayda 22.99 £ maliyet.

Yukarıdaki TalkTalk gibi, bu tekliflerden yararlanmak için zaten bir telefon hattına sahip olmanız gerekir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*