Tamamen yeni Kindle Çocuk Sürümü ile çocuklarınızı eğlendirin

Amazon'un bu indirimli e-okuyucusu ile TV'nizi açmadan çocuklarınızı eğlendirin. Şu anda yepyeni Kindle Çocuk Sürümü'nü edinebilirsiniz 79,99 $ satılık. Bu 30 dolarlık bir indirim ve çocuk dostu e-okuyucu için bulduğumuz en düşük fiyat.

2019 Kindle Çocuk Sürümü 6 inç parlamayan bir ekrana sahiptir ve renkli çocuk dostu bir kapakla birlikte gelir. Okumak için tasarlanan Kindle, genç okuyuculara yardımcı olacak araçlar içerir ve internet veya sosyal medyaya erişime izin vermez. E-okuyucu ayrıca, çocukların Harry Potter gibi popüler başlıkları ve serileri keşfetmelerini sağlayan bir yıllık FreeTime Unlimited ile birlikte gelir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Kindle için gördüğümüz en düşük fiyat ve çocuk dostu bir e-okuyucu için harika bir fiyat. Amazon'un Kindle Çocuk Sürümü'nün ne kadar süreyle satışa çıkacağını bilmiyoruz, bu yüzden şimdi olabildiğince faydalanmalısınız.

Amazon Kindle fırsatı:

Tamamen yeni Kindle Kids Edition: $ 109.99 Amazon'da 79.99 $
Sınırlı bir süre için Amazon'daki yepyeni Kindle Kids Edition'da 30 $ tasarruf edebilirsiniz. Elde tutulan e-okuyucu, renkli bir kapak ve bir yıllık Amazon FreeTime Unlimited'ı içeriyor ve bu da çocukların popüler başlıkları ve serileri keşfetmelerini sağlıyor.
Fırsatı Görüntüle

Diğer Amazon e-okuyucu ve tablet fırsatlarıyla ilgileniyorsanız, Kindle iyi satış fiyatları ve fırsatlar, ve bizim en iyi ucuz Amazon Fire fiyatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*